بزرگداشت روز پزشک در نجف آباد

0

بزرگداشت روز پزشک در نجف آباد

در آیینی با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، حجت الاسلام حسناتی نماینده ولی فقیه و امام جمعه معزز شهرستان، جناب آقای ابوترابی نماینده محترم مردم شهرستان های نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، آقای دکتر غیور مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان و جمعی از مسئولین و خیرین حوزه سلامت برگزار گردید از خدمات ارزشمند اطباء شهرستان تقدیر به عمل آمد .

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا حسناتی ضمن تقدیر از پزشکان شغل ایشان را از بهترین مشاغل برشمردند و آنرا واسطه ای جهت درک بهتر خدا شناسی قلمداد کردند. ایشان ابن سینا را به عنوان سرمایه ای جاودانه جهت تاسی جامعۀ پزشکی کشور دانستند و آثار وی را آنچنان فصیح و عمیق برشمردند که برای درک کتب وی نیاز به غور علمی و ذهنی عمیق است.

در ادامه معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد نیز با قدردانی از جامعه پزشکی وجود ایشان را نه تنها عامل امید بیمار بلکه مایۀ آرامش و امنیت خاطر اطرافیان ایشان برشمردند و با بیان این امر که همواره در معارف دینی و اجتماعی دو مقوله به عنوان نعمت برشمرده شده است، یکی امنیت و دیگری سلامتی. پدیده سلامتی را مرهون حمایت پزشکان و تعامل ایشان با بیماران دانستند. در پایان طی مراسمی از پزشکان حاضر در جلسه تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام / ۱۳۷

بزرگداشت روز پزشک در نجف آباد
بزرگداشت روز پزشک در نجف آباد

منبع: فرمانداری ویژه شهرستان نجف آباد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.