امام جمعه نجف آباد: مردم بزرگترین حامی و پشتیبان ناجا هستند

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان نجف آباد، با بیان اینکه مردم بزرگترین حامی و پشتیبان ناجا هستند، گفت: حمایت مردم از نیروی انتظامی نشان دهنده رضایت مندی آنان از این نیروی خدمتگذار است.

0

امام جمعه نجف آباد: مردم بزرگترین حامی و پشتیبان ناجا هستند

به گزارش نجف آباد نگار حجت الاسلام مصطفی حسناتی در دیدار با سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان اصفهان ضمن تبریک انتصاب وی بعنوان فرمانده جدید انتظامی استان اصفهان، بیان داشت: بسیار خرسند هستیم که نیروهای انقلابی و ولایی همچون همیشه سکاندار مجموعه مهم و حساس فرماندهی انتظامی استان شدند.

وی افزود: با روحیه ایثارگری و جهادی که در مجموعه فرماندهی انتظامی استان وجود دارد، مطمئنا روز به روز شاهد شکوفایی و امنیت و آرامش مطلوب تر در استان خواهیم بود.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد گفت: مردم بزرگترین حامی و پشتیبان ناجا هستند و این حمایت مردم نشان می دهد که آنان از عملکرد پلیس خدمتگذار خود رضایت دارند و البته پلیس هم باید به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ماموریت های خود را با رافت و مهربانی توام با اقتدار پیش ببرد.

نقطه قوت پلیس

وی تعامل نیروی انتظامی با مردم و دستگاه های اجرایی را نقطه قوت پلیس برشمرد و با موثر و مفید عنوان کردن بازخورد کارهای فرهنگی پلیس در جامعه گفت: قطعا هر چه قدر کار فرهنگی انجام گیرد دیگر نیازی به کار سلبی در کف خیابان نخواهد بود.

حجت الاسلام حسناتی، با قدردانی از تلاش های صورت گرفته توسط پلیس شهرستان نجف آباد در تامین امنیت و آرامش مردم، گفت: مجموعه فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد با برگزاری جلسات و نشست های مردمی و ایجاد زمینه جهت مشارکت مردم در امنیت اجتماعی و همچنین کلاس های آگاه سازی در بین اقشار مختلف به خوبی توانسته امنیت و آرامش مطلوب را فراهم کند که جا دارد تا از این عزیزان به طور شایسته قدردانی داشته باشم.

گفتنی است این دیدار روز چهارشنبه ۲۱ خردادماه ۱۳۹۹با حضور فرماندهی کل نیروی انتظامی استان اصفهان و جناب سرهنگ باباکلانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نجف آباد به اتفاق جمعی از اعضای نیروی انتظامی شهرستان نجف آباد و حجت الاسلام و المسلمین مصطفی حسناتی امام جمعه نجف آباد در دفتر امام جمعه نجف آباد برگزار شد.

دیدار فرماندهی کل نیروی انتظامی استان اصفهان با امام جمعه نجف آباد

دیدار فرماندهی کل نیروی انتظامی استان اصفهان با امام جمعه نجف آباد

امام جمعه نجف آباد مردم بزرگترین حامی و پشتیبان ناجا هستند
امام جمعه نجف آباد مردم بزرگترین حامی و پشتیبان ناجا هستند

انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 10009 ساعت خبر : ۷:۴۲ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=10009

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + یک =