نشست فصلی اعضای هیئات مذهبی شهرستان نجف آباد برگزار شد

امام جمعه نجف آباد در نشست فصلی اعضای هیئات مذهبی شهرستان نجف آباد گفت: موضوع حفظ سلامت جامعه جزء دین ماست.

0

نشست فصلی اعضای هیئات مذهبی شهرستان نجف آباد برگزار شد

به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی دفتر امام جمعه نجف آباد روز یکشنبه بیست و پنجم خرداد ماه سال جاری نشست فصلی اعضای محترم هیئات مذهبی شهرستان نجف آباد با حضور امام جمعه نجف آباد، فرمانده نیروی انتظامی و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نجف آباد پس از اقامه نماز مغرب و عشا در محل مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام برگزار گردید.

در این نشست که به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نجف آباد و با همکاری دفتر امام جمعه نجف آباد برگزار گردید از ارائه خدمات هیئات مذهبی در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا به عموم مردم شهرستان نجف آباد تقدیر به عمل آمده و توضیحاتی پیرامون نحوه برگزاری مراسمات فرهنگی و مذهبی در سطح تکایا، مساجد و حسینیه ها برای آنان بیان گردید، دستورالعمل های بهداشتی لازمه به آنان ابلاغ و برای حاضرین در این نشست تشریح گردید.

حجت الاسلام و المسلمین حسناتی امام جمعه نجف آباد گفت: موضوع حفظ سلامت جامعه جزء دین ماست.
بعضی از دستورات دینی قطعاً به بهداشت و سلامت جامعه اسلامی مربوط است و کرونا ویروس آزمایش بزرگی است برای بشریت، ولی باید توجه داشته باشیم و مواظب باشیم آنقدر دچار افراط نشویم که اجتماعات دینی در مناسبت های مختلف با تحت تأثیر قرار گرفتن کرونا ویروس کم رونق شود به خصوص دهه کرامت، دهه ولایت و امامت و نزدیک شدن به محرم و صفر.

وی در ادامه افزود: هیئت رئیسه هیئات مذهبی با مراعات مسائل بهداشتی با جدیت پیگیر برنامه ریزی هرچه باشکوه تر این ایام باشند.

نشست فصلی اعضای هیئات مذهبی شهرستان نجف آباد برگزار شد
نشست فصلی اعضای هیئات مذهبی شهرستان نجف آباد برگزار شد

انتهای پیام/۱۳۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + سه =