اعتراض کارگران کاشی اصفهان به بی حقوقی

فارس: بلاتکلیفی کارگران کاشی اصفهان همچنان ادامه دارد و با وجود گذشت ماه‌ها از شروع فعالیت مجدد این کارخانه هنوز حقوق کارگران این کارخانه معوق است.

0

اعتراض کارگران کاشی اصفهان به بی حقوقی

به گزارش نجف آباد نگار از آنجف نیوز، بلاتکلیفی کارگران کاشی اصفهان همچنان ادامه دارد و با وجود گذشت ماه‌ها از شروع فعالیت مجدد این کارخانه هنوز حقوق کارگران این کارخانه معوق است.

در همین رابطه کارگران کاشی اصفهان چندین مرتبه دست به تجمع و اعتراض زده‌اند. شنبه ۳۱ خرداد ماه نیز این کارخانه در نجف‌آباد شاهد تجمع اعتراضی کارگران بود.

یکی از کارگران شرکت در رابطه با مشکلات کاشی اصفهان گفت: از زمان خصوصی‌سازی این شرکت مشکلات ما نیز آغاز شد. امروز آمدیم تا مطالبات گذشته خود را خواهان شویم، چندین سال است که فقط مدیریت‌ها عوض می‌شود اما تفاوت چندانی در احقاق حق کارگر نمی‌شود.

وی افزود: به‌ غیر از بازنشسته‌های این شرکت که هنوز معوقاتی دارند، حدود ۴۰۰ کارگر در این شرکت مشغول به کار هستند که به‌ طور میانگین یک تا دو سال حقوق و مزایا طلب دارند.

به گزارش فارس، پرونده معضلات کارخانه کاشی اصفهان سال‌هاست که روی میز ارگان‌های مختلف دست‌ به‌ دست می‌شود اما در سال جهش تولید هنوز راه‌حل مناسبی برای آن‌ها پیدا نشده است.

پیش‌ از این عباس رضایی استاندار اصفهان رونق تولید و رفع موانع آن را مهم‌ترین دغدغه همه دستگاه‌های اقتصادی استان دانسته بود. سید حسن قاضی عسکر معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استاندار اصفهان نیز درباره صنایع کاشی نیلو هم گفته بود: مدیران این شرکت وام‌هایی را درخواست کرده‌اند و ما نیز از بانک‌ها مطالبه کرده‌ایم تا شرایط را بررسی کنند و به‌ زودی مشکلات آن‌ها حل خواهد شد، افرادی در حال بزرگنمایی مشکل در فضای مجازی هستند که امیدوارم پشیمان نشوند.

اعتراض کارگران کاشی اصفهان به بی حقوقی
اعتراض کارگران کاشی اصفهان به بی حقوقی

انتهای پیام/۱۳۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + نوزده =