همایش استانی گام دوم تبلیغ در نجف آباد برگزار شد

همایش استانی گام دوم تبلیغ امروز در سالن شهدای نجف آباد برگزار شد.

0

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری حوزه، همایش استانی گام دوم تبلیغ امروز یک شنبه اول تیر ماه سال ۱۳۹۹همزمان با سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ در سالن شهدای گلستان شهدای نجف‌آباد با حضور مبلغان و مداحان استان اصفهان، آیت الله سید ابوالحسن مهدوی امام جمعه موقت اصفهان و حجت السلام و المسلمین رحمت الله عروجی مدیر تبلیغات اسلامی استان اصفهان برگزار شد.

در این همایش آیت‌الله مهدوی با اشاره به نشانه‌های مبلغین بیان کرد: مبلغ دین هیچگاه دعوت به خود نمی کند بلکه دعوت به خداوند می کند و آگاهی بالایی نسبت به دین، خدا ترسی و خشیت الهی از جمله نشانه های مبلغ دین است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه افزود: اگر یک نفر به دست یک مبلغ هدایت شود از آنچه خورشید به آن می تابد بهتر است و مبلغ دین الهی در تبلیغ خود با خدا معامله می‌کند.

همایش گام دوم تبلیغ در نجف آباد

آیت الله مهدوی در ادامه ضمن تاکید بر آگاهی و فهم دینی مبلغان، بیان کرد: مبلغان باید با رعایت اختصار، کلام خود را با بیان خوب ارائه دهند. مبلغ خودش باید عامل به گفته هایش باشد و با قصد الهی تبلیغ خود را انجام دهد.

وی با اشاره به ارزش انفاق در راه خدا بیان کرد: بالاترین انفاق، انفاق تفکر و معنویت است.

وی با توجه به شرایط به وجود آمده در اثر بیماری کرونا، بیان کرد: در شرایطی که خیلی از مجالس معنوی تعطیل شده است، افت معنویت احساس می‌شود که باید با رعایت موازین و نکات بهداشتی، این مطلب جبران شود و خود را برای ظهور امام زمان عجل الله تعالی آماده کنیم.
انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 10224 ساعت خبر : ۱:۰۲ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=10224

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.