حجت السلام حسناتی: نماز جماعت اصل و ریشه دین است

امام جمعه نجف آباد گفت: شهید حججی به نماز جماعت اهمیت می‌داد و در هر جمعی که بود نماز جماعت را برگزار می‌کرد. نماز جماعت اصل و ریشه دین است و باید جدی گرفته شود.

0

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از نجف‌آباد، همایش استانی گام دوم تبلیغ امروز ۱ تیر سال ۱۳۹۹ در سالن شهدای گلستان شهدای نجف‌آباد با سخنرانی آیت الله سید ابوالحسن مهدوی و حجت السلام و المسلمین مصطفی حسناتی برگزار شد.

حجت الاسلام مصطفی حسناتی امام جمعه نجف آباد در این همایش با اشاره به احادیث مربوط به زینت های انسان، بیان کرد: بهتر است خود را به زینت ایمان مزین کنیم. از جمله زینت های ایمان دین شناسی است و زینت دین شناسی حلم و صبوری است. زینت صبوری، رفق و رفاقت و محبت است. زینت رفق خشک نبودن و لَین بودن است و زینت نرم خوئی این است که کارهای سخت برای انسان راحت می‌شود.

حجت‌الاسلام حسناتی با اشاره به شرایط به وجود آمده به علت ویروس کرونا بیان کرد: دشمنان دنبال این بودند که اسلام را ضد بهداشت نشان دهند ولی با درایت رهبر انقلاب و مراجع این تهدید برعکس عمل کرد و باعث معرفی بهتر و رشد تشیع شد.

حجت السلام حسناتی: نماز جماعت اصل و ریشه دین است

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه نماز در دین اسلام بیان کرد: شهید حججی به نماز جماعت اهمیت می‌داد و در هر جمعی که بود نماز جماعت را برگزار می‌کرد. نماز جماعت اصل و ریشه دین است و باید جدی گرفته شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − هفده =