توجه به فرهنگ، آینده کشور را بیمه می کند

نماینده نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: در مجلس یازدهم به مقوله فرهنگ که جزو سفارشات مقام معظم رهبری است، بیشتر باید پرداخته شود و علاوه بر مسائل اقتصادی از طریق فرهنگ می توانیم آینده کشور را بیمه کنیم.

0

توجه به فرهنگ، آینده کشور را بیمه می کند

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری فارس، ابوالفضل ابوترابی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مجلس یازدهم گفت: ایشان در بیانیه خود مقوله اقتصاد و فرهنگ را مطرح کردند چون تمام مسائل کشور به فرهنگ صحیح بر می گردد.

وی ادامه داد:اگر در هشت سال جنگ تحمیلی پیروز شدیم و مردم توانستند در جنگ بیولوژیکی کرونا خوش بدرخشند بخاطر فرهنگ ناب موجود جامعه ایرانی است.

نماینده نجف آباد،تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از ثمره های فرهنگ موجود در جامعه می توان به اقداماتی همچون توزیع سبد های غذایی بین اقشار ضعیف و کم درآمد در رزمایش کمک های مومنانه اشاره کرد.

وی افزود: با توجه به اهمیت بالای فرهنگ در جامعه ایرانی، سرمایه گذاری بیشتری باید از سوی دولت در حوزه فرهنگ صورت بگیرد به این دلیل که نتیجه آن در بلند مدت دیده خواهد شد.

ابوترابی به اولویت اقتصاد که مورد تاکید رهبر انقلاب است اشاره و عنوان کرد: بحث اقتصاد بازهم به فرهنگ می گردد بخصوص این که فرهنگ اسراف در جامعه ایرانی رواج دارد و این امر موجب شده به علت عدم وجود فرهنگ مصرف بهینه هدر رفت منابع داشته باشیم.

وی یاد آور شد: در مجلس یازدهم به مقوله فرهنگ که جزو سفارشات مقام معظم رهبری است، باید بیشتر پرداخته شود چون علاوه بر مسائل اقتصادی از طریق فرهنگ می توانیم آینده کشور را بیمه کنیم.

توجه به فرهنگ، آینده کشور را بیمه می کند
توجه به فرهنگ، آینده کشور را بیمه می کند

انتهای پیام/۱۳۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − شانزده =