نماینده نجف‌آباد در مجلس: مشکلات کشور ناشی از نگاه به غرب برخی مدیران است

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات با مذاکره حل نخواهد شد و اصلاً نمی‌توان روی حرف آمریکایی‌ها حساب باز کرد، نگاه بیش ازحد برخی مدیران به غرب باعث بروز مشکلاتی شده که امروز درگیر آن هستیم.

0

نماینده نجف‌آباد در مجلس: مشکلات کشور ناشی از نگاه به غرب برخی مدیران است

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری تسنیم، ابوالفضل ابوترابی با اشاره به برگزاری نخستین نشست مجمع نمایندگان استان اصفهان اظهار داشت: در این نشست عضویت شوراها و کمیته کاری نمایندگان در اصفهان مشخص شد که در شورای برنامه‌ریزی استان، آقای طغیانی و بنده انتخاب شدیم و در شورای حل اختلاف شهر و روستا آقایان طباطبائی‌نژاد و نقدعلی و در شورای مسکن نیز آقایان مقتدایی و فیروزی انتخاب شدند و به عضویت این شورا درآمدند.

وی افزود: علاوه بر این آیت الله مهدوی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اصفهان و سردار میرحیدری فرمانده انتظامی استان نیز در این نشست حضور داشتند که آقای میرحیدری گزارشی از مشکلات و مسائل حوزه فرماندهی خود را مطرح کردند و در زمینه مسائل استان، نیروی انتظامی، کمبودها و انتظاراتی که برای اصلاح قوانین در این حوزه هست تبادل نظر صورت گرفت.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی همچنین در خصوص حل مشکلات گرانی و تورم در کشور گفت: این مشکلات با مذاکره حل نخواهد شد و اصلا نمی‌توان روی حرف آمریکایی‌ها حساب باز کرد، حتی ترامپ در مذاکره با کره شمالی با وقاحت خندیده و گفته بودکه توافقکرده و بعد آن را فسخ می‌کنیم.

وی یادآور شد: از این رو متاسفانه قسمت عمده مشکلات به نگاه مدیران به غرب بر می‌گردد و تا زمانی که این دولت بر سر کار باشد برای رفع گرانی و مشکلات راه حلی ارائه نمی‌توان داد، زیرا چنین مدیران اشرافی، متکبر و کاخ نشین قادر به اداره کشور نیستند.

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 10409 ساعت خبر : ۶:۱۷ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=10409

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 15 =