ماجرای انتقال مالکیت کلینیک بنیاد شهید نجف‌آباد و مصادره آن توسط یک بانک

نماینده نجف‌آباد در مجلس از انتقال سند مالکیت یک کلینیک بنیاد شهید به‌نام کارمندی از این بنیاد خبر داد و گفت: این فرد با سند مذکور ضامن وام یک شرکت ورشکسته می شود و در حال حاضر این کلینیک توسط بانک مصادره شد.

0

ماجرای انتقال مالکیت کلینیک بنیاد شهید نجف‌آباد و مصادره آن توسط یک بانک

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری فارس ،ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در نجف آباد بنیاد شهید و امور ایثارگران کلینیک جامعی داشت که به ۵۰ هزار نفر از خانواده شهدا و ایثارگر این شهرستان خدمات می داد، گفت: چند سال پیش کارمندی از بنیاد شهید با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود، این کلینیک را به نام خود سند زده و با این سند برای یک شرکت خصوصی جهت گرفتن وام از بانک صادرات ضمانت می کند.

وی با بیان اینکه این شرکت ورشکسته شده، تصریح کرد: اقساط وام پرداخت نشد و کلینیک توسط بانک مذکور مصادره شد.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی افزود: تعجب ما این است که چرا سازمان بازرسی کل کشور و دیگر نهادهای نظارتی از جمله قوه قضائیه و دادستانی به این موضوع مهم ورود نکردند؟

ابوترابی تصریح کرد: جای تعجب دارد که کلینیک بنیاد شهید به رهن یک شرکت خصوصی می رود و بعد مصادره می شود اما بنیاد شهید نجف آباد هم اقدامی نمی کند.

وی تصریح کرد: به نظر می رسد مبلغ این وام در همان زمان حدود ۸۰۰ میلیون تومان بود.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انتقال مالکیت این کلینیک و مصادره آن توسط بانک خلاف قانون بوده و باید قوه قضائیه به آن ورود کند.

نماینده نجف آباد در مجلس از قوه قضائیه خواست تا به این مساله ورود کرده و اموال بیت المال را برگرداند.

انتهای پیام/۱۳۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − ده =