در سفر معاون وزیر کشور به گلدشت چه گذشت؟

دکتر مهدی جمالی نژاد معاون محترم وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور جهت افتتاح و کلنگ زنی دو پروژه روز پنج شنبه 19 تیر ماه سال 1399 به باغ شهر گلدشت سفر کرد.

0

در سفر معاون وزیر کشور به گلدشت چه گذشت؟

به گزارش نجف آباد نگار از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری گلدشت، دکتر مهدی جمالی نژاد معاون محترم وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور جهت افتتاح و کلنگ زنی دو پروژه روز پنج شنبه ۱۹ تیر ماه سال ۱۳۹۹ به باغ شهر گلدشت سفر کرد.

مراسم سخنرانی دکتر مهدی جمالی نژاد معاون محترم وزیر کشورورئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، سخنرانی جناب آقای مهندس راعی فرماندار محترم و ویژه شهرستان نجف اباد و همچنین جناب آقای مهندس غلامی شهردار گلدشت با رعایت کلیه ی پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

شهردار گلدشت: تمام تلاش شهرداری و شورای اسلامی شهر گلدشت ایجاد امکانات و تسهیلات و ارائه خدمات به مردم است

مهندس غلامی شهردار گلدشت گفت: تمام تلاش شهرداری و شورای اسلامی شهر گلدشت ایجاد امکانات و تسهیلات و ارائه خدمات به مردم خوب منطقه میباشد وافتتاح وبهربرداری از مجموعه تفریحی ورزشی باغ بانوان در زمینی به مساحت ۴ هزار متر مربع با هزینه ای معادل ۵۰ میلیارد ریال و کلنگ زنی مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در زمینی به مساحت ۲۴ هزار متر مربع وبرآوردی اعتباری معادل ۳۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرداری گلدشت نمونه ای از ارائه خدمت به مردم شهر می باشد.

مهندس غلامی شهردار گلدشت گفت: از دیگر اقدامات خوب شهرداری ضمن توجه ویژه به خدمات رسانی به مردم خوب گلدشت بودجه شهرداری از ۹۶ تا ۹۹افزایش ۷۴درصدی داشته و تفریق بودجه از ۹۶تا۹۹ معادل ۸۱درصد رشد داشته است و هزینه جاری راهم به ۴۰ درصد رسانده‌ ایم و بودجه عمرانی را افزایش داده ایم.

سفر معاون وزیر کشور به گلدشت
سفر معاون وزیر کشور به گلدشت

در ادامه مجتبی راعی معاون استاندار وفرماندار شهرستان نجف آباد ضمن خیرمقدم گفت: باشرایط سخت اقتصادی و تحریم های ظالمانه و ویروس منحوس کرونا انجام پروژ های عمرانی در سطح منطقه توسط شهرداری ها بخصوص شهرداری گلدشت برای مردم درجهت ایجاد امکانات رفاهی تفریحی و کردشگری بسیار ارزشمند است.
فرماندارنجف آباد گفت: یکی از شاخصه ها و ویژگی های شهرداری های شهرستان در انجام پروژ های عمرانی اجرای عدالت درهمه مناطق است که زمینه ایجاد وحدت و همدلی می باشد.

اگر کسی خطایی انجام می‌دهد، کل مجموعه را زیر سؤال نبریم
اگر کسی خطایی انجام می‌دهد، کل مجموعه را زیر سؤال نبریم

دکتر جمالی نژاد از اقدامات شهرداری گلدشت تشکر کرد

آقای دکتر جمالی نژاد از اقدامات شهرداری گلدشت تشکر کرد، و گفت: گلدشت از گذشته با باغاتش مشهور بوده و دوست نداریم در گذر زمان این آوازه شهر از بین برود.در کنار همه پروژه ها بدانید که گلدشت هم یک باغ شهر است.

وی به حفظ فضای سبز و ایجاد فضای سبز بیشتر برای شهر تاکید کرد و گفت: اگر در بازدید بعدی در بخش فضای سبز اقدامات شاخص توسط شهرداری انجام شود از هیچ حمایتی دریغ نمی کنم.

جمالی نژاد ضمن پر فراز و نشیب دانست سال گذشته اظهار داشت: از سیل گرفته تا هجوم ملخ و زلزله تا رسید به قرنطینه و کرونا، کشور ما با مسائل گوناگون و تحریم‌ها مواجه بوده که با همت و صبر مردم توانستیم سربلند شویم.

معاون عمرانی وزیر کشور عنوان کرد: خداوند به خاطر صمیمت و صبوری مردم کمک می‌کند و می‌بینیم که در بسیاری از کشورهای بزرگ با وجود بحران همه کارها متوقف می‌شود اما در کشور ما این‌گونه نشد؛ در همین شهر گلدشت علی‌رغم همه ظلم‌هایی که به کشورمان می‌کنند، چندین پروژه به برکت خون شهدا و نظام مقدس انجام شده است.

بازدید دکتر جمالی نژاد از پروژه های اجرا شده و در دست اجرای شهرداری گلدشت

بازدید آقای دکتر جمالی نژاد از پروژه های اجرا شده و در دست اجرای شهرداری گلدشت شامل پارک کوهستانی، ساختمان چند منظوره شماره۱ ، بلوار شهید منتظری، تعریض بلوار معلم، آسفالت معابر سطح شهر، پروژه مشارکتی میدان میوه و تره بار شهرداری با برآورد هزینه ۱۷۰ میلیارد ریالی با بخش خصوصی و… برگزار گردید.

سفر معاون وزیر کشور به گلدشت
سفر معاون وزیر کشور به گلدشت

 

آیین کلنگ زنی مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی شهرداری گلدشت

آیین کلنگ زنی مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی شهرداری گلدشت با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور دکترجمالی نژاد و دیگر مدیران استانی و شهرستانی و شهری به منظور توسعه و پیشرفت شهر، ارائه خدمات و اشتغال زایی پیش بینی گردیده در زمینی به مساحت ۲۴ هزار متر مربع و برآورد هزینه ریالی با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی برگزار گردید.

کلنگ زنی مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی شهرداری گلدشت
کلنگ زنی مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی شهرداری گلدشت

 

پروژه بزرگ باغ بانوان گلدشت افتتاح گردید

به حول و قوه الهی امروز پروژه بزرگ باغ بانوان گلدشت با زیربنای چهار هزار متر مربع و هزینه اجرا و تملک نزدیک به پنجاه میلیارد ریال به طور رسمی با حضور آقای دکترمهدی جمالی نژاد، دکتر ذاکری مدیرکل محترم دفتر امور شهری و شورا های استانداری اصفهان، مهندس امیر خانی مدیر کل دفتر فنی و امور عمرانی استانداری، مهندس راعی معاون استاندار و فرماندار شهرستان نجف آباد و دیگر مدیران استانی، شهرستانی و شهری، شهردار، شورای اسلامی شهر و جمعی از شهروندان افتتاح گردید.

این مجموعه که در خیابان شهید آیت الله طالقانی و از لحاظ نقطه ارتباطی در جایی که دسترسی عموم بانوان به راحتی و به دور از هر دغدغه‌ ای قرار گرفته و دارای امکاناتی مانند مسیر دوچرخه سواری، زمین های والیبال، اسکیت و بسکتبال، میز تنیس و شطرنج،
آمفی تئاتر روباز، کلاس های آموزشی و فرهنگی و فضای سبز می باشد و دارای محیطی اختصاصی، شاد و مفرح برای بانوان می باشد.

باغ بانوان گلدشت افتتاح گردید
باغ بانوان گلدشت افتتاح گردید

پیام تشکر شهردار گلدشت

و اینک که با عزم جدی و اقتدار و همت والای همه عزیزان از جمله مجموعه همکارانمان در شهرداری همراهی روحانیون، معتمدین، خانواده معظم شهداء و ایثارگران و کلیه همراهان و مسئولین بزرگوار ادارات در استان و شهرستان برگ زرین دیگر بر افتخارات شهر گلدشت رقم خورد.

برخود لازم می دانیم از تمامی عزیزانی که به هر سبک و روشی در جهت به ثمر نشستن پروژ های عمرانی شهر، ما را یاری می رسانند در صدر آنان مردم شریف شهیدپرور و بزرگوار گل‌دشت (اصفهان) تقدیر نماییم و همچنین از کلیه عزیزانی که جهت برنامه های افتتاحیه و کلنگ زنی امروز همراه ما بودند
از جمله مدیران محترم ادارات و ارگان ها استان و شهرستان، شهروندان و معتمدین محلی، خانواده معظم شهداء و ایثارگران و دیگر همراهان و مسئولین بزرگوار علی الخصوص فرماندار محترم، مدیرکل محترم دفتر امور شهری و شورا های استانداری،
مدیر کل دفتر فنی امور عمرانی و حمل و نقل استانداری، معاون مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، حوزه علمیه خواهران شهر گلدشت، حوزه های مقاومت بسیج خواهران و برادران، کلانتری گلدشت،
خبرنگاران و اصحاب رسانه و همکاران پرتلاش و زحمتکش در مجموعه شهرداری و دیگر بزرگانی که نام آنان احیاناً از قلم افتاده، تقدیر و تشکر فراوانی داشته باشیم و در پایان هم از تمام عزیزانی که جهت اجرای برنامه در شهرداری حاضر ولی به سبب تأخیر میهمانان متاسفانه معطل شدند عذرخواهی نماییم.

امیدوارم ما را مورد لطف و بخشش خود قرار دهید.

پیام تشکر شهردار گلدشت
پیام تشکر شهردار گلدشت

انتهای پیام / ۱۳۷

افتتاح باغ بانوان گلدشت در سفر معاون وزیر کشور

افتتاح باغ بانوان گلدشت در سفر معاون وزیر کشور

کد خبر : 10715 ساعت خبر : ۱۰:۱۳ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=10715

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.