نیروهای مسلح همیشه در حالت آماده باش

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس گفت: نیروهای مسلح همیشه در حالت آماده باش و در بهترین شرایط هستند. بنابراین تحریم تسلیحاتی باشد یا نباشد پیشرفت نظامی ایران در هر شرایطی ادامه می‌یابد.

0

نیروهای مسلح همیشه در حالت آماده باش

به گزارش نجف آباد نگار از قلم، ابوالفضل ابوترابی، در خصوص تلاش آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل برای تحریم تسلیحاتی ایران، اظهار کرد: نیروهای مسلح ایران اسلامی کاری به این ندارند که آمریکا در تمدید تحریم تسلیحاتی ایران موفق بشود یا خیر، چراکه کار خودشان را در هر شرایطی سفت و سخت و به نحو احسن انجام می‌دهند و منتظر تصمیمات آمریکا و برخی متحدانش نمی‌شوند.

وی افزود: نیروهای مسلح همیشه در حالت آماده باش و در بهترین شرایط هستند. بنابراین تحریم تسلیحاتی باشد یا نباشد پیشرفت نظامی ایران در هر شرایطی ادامه می‌یابد.

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس گفت: ایران هم‌اکنون در اوج قدرت است و تلاش استکبار برای فشار بر ملت و نیروهای مسلح به نتیجه نخواهد رسید. بر فرض که آمریکا بتواند تحریم تسلیحاتی ایران در شورای امنیت را تمدید کند، مگر چه اتفاقی می‌افتاد به جز اینکه وضعیت موجود تداوم یابد. هم‌اکنون هم تحریم تسلیحاتی هستیم، اما پیشرفت‌های نظامی ایران به هیچ وجه متوقف نشده است.

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 10737 ساعت خبر : ۲:۴۱ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=10737

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 8 =