ابوترابی: با فعال شدن ظرفیت‌های داخلی، اقتصادمان شکوفا می‌شود

نماینده مردم نجف آباد می‌گوید برای پویا شدن اقتصاد کشورمان باید همه ظرفیت‌های داخلی را فعال کنیم و از همه مهمتر نیز دولت هم نگاه خود را از غرب بردارد تا این مسئله اساسی محقق شود.

0

با فعال شدن ظرفیت‌های داخلی، اقتصادمان شکوفا می‌شود

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری خانه ملت، ابوالفضل ابوترابی، به مسئله مهم اقتصاد مقاومتی و تاثیر آن بر بهبود وضعیت اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: دولتمردان به جای اینکه انرژی خود را روی فعال کردن ظرفیت‌های داخلی صرف کنند تا اینکه اقتصاد مقاومتی محقق شود، متاسفانه این مهم را دست کم گرفتند و همه وقت خود را روی تعامل با غرب گذاشتند که البته این‌ها نیز هیچ کاری برای ما نکردند.

وی در ادامه افزود: برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی باید همه ظرفیت‌های داخلی اعم از صنایع تولیدی، کشاورزی و … را فعال کرد تا ما به این مهم دست پیدا کنیم.

نماینده مردم نجف آباد تاکید کرد: رویکرد و نگرش مسئولان، جهادی نبوده و بسیاری از این مسئولان اعتقاد و باوری به اقتصاد مقاومتی ندارند؛ چرا که اگر چنین بود در این ۷ سال گذشته نیم نگاهی محقق شدن آن می‌کردند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اظهار کرد: امیدواریم که دولتمردان در این سال پایانی دولت چشم از غرب بردارند و همه فکر و ذکر خود را روی فعالسازی ظرفیت‌های داخی بکارگیرند؛ زیرا همین پتانسیل‌های داخلی هستند که اقتصاد ما را پویا خواهند کرد.

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 10835 ساعت خبر : ۱۲:۵۰ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=10835

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × سه =