همایش ملی تولید دانش سلامتی در مواجهه با كرونا با ۱۰ محور برگزار می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از برگزاری همایش ملی «تولید دانش سلامتی در مواجهه با كرونا و حكمرانی در جهان پساكرونا» با ۱۰ محور در این دانشگاه خبر داد.

0

آبان امسال در دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد؛

همایش ملی تولید دانش سلامتی در مواجهه با كرونا با ۱۰ محور برگزار می‌شود

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری آنا، امیررضا نقش در جمع دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از برگزاری همایش ملی «تولید دانش سلامتی در مواجهه با كرونا و حكمرانی در جهان پساكرونا» خبر داد و اظهار کرد: این همایش به همت مركز تحقیقات توسعه علوم پرستاری و مامایی این دانشگاه، آبان سال جاری به‌صورت تلفیقی مجازی و حضوری برگزار می‌شود.

وی استفاده از تجربیات، تلاش‌ها، تحقیقات و اقدامات صاحب‌نظران و متخصصان درگیر با ویروس کرونا و بررسی و تکمیل دانش حکمرانی در جهان پساکرونا را ازجمله اهداف برگزاری این همایش برشمرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد بیان كرد: این همایش در موضوع اصلی دستیابی به دانش سلامتی و با ١٠ محور بین‌رشته‌ای نظام سلامت از جمله مدیریت، حقوق، روانشناسی، محیط زیست، سبک زندگی، فنی مهندسی، تجارب تاریخی بحران و بیماری در جهان، آموزش، پژوهش و فناوری برگزار خواهد شد.

نقش عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود این واحد دانشگاهی با برخورداری از ظرفیت همكاری بین‌رشته‌ای در این همایش بتواند گنجینه مهمی از تجارب و دستاوردها را جمع‌آوری كرده و با تحلیل چالش‌ها در همه ابعاد، سهم بزرگی در سیاست‌گذاری ملی، منطقه‌ای و بومی داشته باشد.

انتهای پیام/

کد خبر : 10924 ساعت خبر : ۷:۱۶ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=10924

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.