برگزاری سومین جلسه بزرگداشت عید غدیر در نجف آباد

سومین جلسه بزرگداشت غدیر روز دوشنبه 30 تیر ماه در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آبادبرگزار شد .

0

به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد، سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در سومین جلسه بزرگداشت غدیر ، ضمن تقدیر و تشکر از اعضا در خصوص مشارکت در برنامه ریزی پیرامون بزرگداشت غدیر ، گزارشی از مصوبات قبلی جلسه ارائه داد و افزود پاسداشت این روز مهم وظیفه همه ماست و ما باید در راستای توسعه و ترویج این عید بزرگ تمام تلاش خود را به کار گیریم .

در این جلسه رسول دری نماینده آموزش و پرورش شهرستان با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در خصوص تهیه و آماده سازی کلیپ هایی در خصوص ایام دهه امامت و ولایت و انتخاب کتب مسابقه در خصوص نحوه و چگونگی برگزاری مسابقه مطالبی را بیان نمود .

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه با اشاره به اهمیت بزرگداشت غدیر به عنوان مهم ترین واقعه تاریخی گفت: بحث نشاط معنوی و برگزاری جشن های غدیر در سالهای قبل در بقاع متبرکه امامزادگان و با شور و نشاط لازم برگزار می گردید ولی امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی باید از طریق فضای مجازی این عید بزرگ را به نسل نوجوان و جوان یادآوری نمود و پیام غدیر باید تا ابد نقل هر محفل و مجلسی باشد .

حجت الاسلام صادقی با اشاره به اینکه مهم ترین بعد مسابقات، شناسایی مخاطب است گفت : باید کاری کنیم تا مسابقات دینی و مذهبی فقط به قشر خاصی تعلق نداشته باسد و تمام اقشار جامعه بتوانند از این برنامه ها بهره مند شوند.

گفتنی است در این جلسه که با حضور ، معاون فرهنگی اجتماعی ورزرشی شهرداری و نمایندگانی از فرماندهی بسیج و اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد ؛ در خصوص چگونگی برگزاری مسابقه ، تهیه سئوالات برای مخاطبین و شناسایی جامعه هدف بحث و تبادل نظر شد .

انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 11131 ساعت خبر : ۸:۰۰ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=11131

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 4 =