ثبت نام نشریه خط حزب الله

ثبت نام نشریه خط حزب الله در وبسایت jhadi . net امکان پذیر شد.

0

ثبت نام نشریه خط حزب الله

به گزارش نجف آباد نگار با شیوع ویروس کرونا، مجبوریم تا محدودیت‌هایی برای سلامتی خود و اطرافیان در نظر داشته باشیم. مثلاً: در عزا و عروسی حضور نداشته باشیم، در مکان های شلوغ نریم و با دوستان و آشنایان با احتیاط رفت و آمد داشته باشیم …
نشریه خط حزب الله هم که معمولاً برای تهیه‌ی آن به نهادهای فرهنگی یا نمازجمعه می‌رفتیم، از اوایل شیوع کرونا چاپش متوقف شد و امروز پس از گذشت پنج‌ماه دوباره آمد تا در کنار مردم عزیز و انقلابی شهر و با بیان سخنان مقام معظم رهبری، به تبیین درست مسائل روز بپردازد.
جبهه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، در نظر دارد تا با ارسال رایگان نشریه به سراسر نجف‌آباد و حومه قدمی در ارائه‌ی بیانات مقام معظم رهبری به مردم ایران بردارد …
خط حزب الله هفته‌نامه‌ای است که از سوی دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه‌ای منتشر می‌شود و مسئولیت چاپ و توزیع آن برعهده جوانان انقلابی شهر می‌باشد.
خط حزب‌الله تلاش دارد تا با بهره‌گیری بی‌واسطه از اندیشه‌ها و بیانات حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، راهبردها، رویکردها و مواضع مناسب با رویدادهای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی کشور، منطقه و جهان را به جامعه انقلابی کشور پیشنهاد کند.
خط حزب‌الله با اتکا به شبکه‌ی گسترده‌ی جوانان مؤمن و انقلابی کشور و بر بستر انگیزه‌ی انقلابی، پیام رهبر انقلاب اسلامی را به مخاطبان می‌رساند.
این نشریه به دوصورت الکترونیک و چاپ شده در اختیار عموم قرار می‌گیرد.
هزینه این نشریه رایگان بوده و همچنین ارسال آن به نجف آباد و حومه نیز رایگان می‌باشد و ارسال به نقاط دیگر کشور بستگی به تعرفه شرکت پست دارد.

ثبت نام نشریه خط حزب الله در وبسایت jhadi.net/khat امکان پذیر شد.

کد خبر : 11193 ساعت خبر : ۸:۰۶ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=11193

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + هفت =