قید تسویه کامل شهریه برای صدور کارت ورود به جلسه امتحانات شرطی ناعادلانه است

مسئول بسیج دانشکده حقوق دانشگاه آزاد نجف آباد در نامه‌ای به رئیس این دانشگاه قید تسویه کامل شهریه جهت صدور کارت ورود به جلسه برای شرطی ناعادلانه دانست.

0

قید تسویه کامل شهریه برای صدور کارت ورود به جلسه امتحانات شرطی ناعادلانه است

به گزارش نجف آباد نگار از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مسئول بسیج دانشجویی شهید مطهری، دانشکده حقوق دانشگاه آزاد نجف آباد در نامه‌ای به امیررضا نقش، رئیس این دانشگاه یادآور شد که قید شرط تسویه کامل شهریه جهت صدور کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم، موجب فشار مضاعف بر دانشجویان بی بضاعت است.

در این نامه آمده است:

عطف به ماده ۳۸ منشور حقوق دانشجویی مبنی بر حق انتقاد دانشجویان نسبت به عملکرد مسئولین دانشگاه، به استحضار می‌رساند:
قید شرط تسویه کامل شهریه جهت صدور کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم، غالباً موجب فشار مضاعف بر دانشجویان بی‌بضاعت و فاقد تمکّن مالی این واحد دانشگاهی و تشویش فکری آنان در ایّام ما قبل امتحانات بوده و شایسته پسوند اسلامی عنوان این دانشگاه نیست؛ لذا مستدعی است جهت حمایت از این قشر از دانشجویان سریعاً تدابیری اتّخاذ و طی بخشنامه‌ای این شرط ناعادلانه از ضوابط مالی و اداری این واحد حذف شود.

لازم به ذکر است، پایگاه بسیج دانشجویی شهید مطهّری در قالب طرح شهید ابراهیم هادی آماده ارائه پیشنهادات خود در این زمینه به هیئت رئیسه محترم این واحد دانشگاهی بوده و در این زمینه نظر سنجی از عموم دانشجویان این دانشگاه به عمل خواهد آمد که نتیجه آن متعاقباً منعکس می‌شود.

انتهای پیام / ۱۳۸

کد خبر : 11224 ساعت خبر : ۱:۲۸ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=11224

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 5 =