دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با امام جمعه نجف آباد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد همزمان با سالروز اقامه نخستین نماز جمعه انقلاب اسلامی با امام جمعه نجف آباد دیدار و گفت و گو کرد.

0

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با امام جمعه نجف آباد

به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد همزمان با ۵ مرداد ماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه پس از پیروزی انقلاب، با حجت الاسلام و المسلمین حسناتی امام جمعه نجف آباد دیدار و گفت و گو کرد.

لوح موسوی در ابتدای دیدار با تبریک پنجم مرداد به ائمه جمعه شهرستان از همکاری و همراهی حجت الاسلام و المسلمین حسناتی امام جمعه نجف آباد در برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی هنری و مذهبی شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

وی با ارائه گزارشی از فعالیت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، اظهار امیدواری کرد با همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی و با تدبیر و هدایت امام جمعه نجف آباد بتوانیم از ظرفیت های بالای شهرستان در تمام زمینه ها استفاده نماییم.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام و المسلمین حسناتی به اهمیت نماز اشاره نمود و گفت: یکی از مهم ترین دستورات خداوند که سفارش زیادی به آن شده نماز است و نماز جمعه می تواند در گسترش و تقویت باورهای دینی و مذهبی اقشار مردم به ویژه نوجوانان و جوانان موثر باشد.
امام جمعه نجف آباد وحدت، همدلی و همبستگی را از دستاوردهای نماز جمعه برشمرد و گفت: نماز سیاسی عبادی جمعه در کاهش آسیب های اجتماعی و تقویت بینش اعتقادی، فرهنگی، اخلاقی و سیاسی بسیار مهم و موثر است.

خاطرنشان می‌شود، در حال حاضر در شهرستان نجف آباد علاوه بر پایگاه مرکز شهرستان در ۶ محل دیگر یزدانشهر، ویلاشهر، گلدشت، جوزدان، دهق و علویجه نماز جمعه برگزار می شود.

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 11240 ساعت خبر : ۸:۰۰ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=11240

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.