قوه قضائیه نشان داد با هیچ کس سر سازش و دوستی ندارد

0

قوه قضائیه نشان داد با هیچ کس سر سازش و دوستی ندارد

 

 

به گزارش نجف آبادنا از خبرگزاری فارس اصفهان، حجت‌الاسلام مصطفی حسناتی، در خطبه‌های نماز جمعه ۹ شهریور نجف آباد با تمجید از عملکرد مجلس، دولت و قوه قضاییه در هفته گذشته اظهار کرد: عملکرد قوا در هفته گذشته پاسخ محکمی بر جو روانی ظالمانه‌ای بود که دشمن علیه این نظام به راه انداخته است.

وی در ادامه بیان داشت: دشمنان به دنبال آن هستند تا ملت را نسبت به نظام بدبین و ناامید کنند و این‌گونه القاء کنند که تمام آنانی که در این نظام در حال خدمت هستند، دزد و اخلالگر اقتصادی‌اند.

امام‌جمعه نجف‌آباد درباره سؤال مجلس از رییس‌جمهور نیز افزود: چهار طریقی که مجلس می‌تواند بر کار وزرا و رییس‌جمهور نظارت داشته باشد، تذکر، سؤال، استیضاح و تحقیق و تفحص است که نشان از توان ملت برای حضور جدی در عرصه‌های مختلف است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: بزرگواری که مجلس و دولت نشان انجام دادند و تقدیری که رهبر معظم انقلاب از عملکرد این دو قوه بیان داشتند که چگونه صحیح و منطقی به بررسی مسائل و مشکلات پرداختند هرچند نمایندگان از جواب‌های رییس‌جمهور قانع نشدند ولی اصل مطلب نشان داد که نمایندگان در مسائل اصلی ملت جناحی عمل نمی‌کنند و این برخورد دنیا را تکان داد.

نماینده ولی‌فقیه در نجف‌آباد در ادامه تحلیل جلسه سؤال از رییس‌جمهور ادامه داد: این حضور در مجلس و استیضاح برخی وزرا نشان داد که در مسائل مدیریتی دچار ضعف هستیم و باید متخصصان و جوان‌ترها به میدان بیایند.

وی درباره عملکرد قوه قضاییه نیز گفت: قوه قضائیه نیز در هفته گذشته با اعلام اسامی اخلالگران اقتصادی قوت قلبی برای ملت شد که این قوه با هیچ‌کس سر سازش و دوستی ندارد و بدون رحم به هیچ‌کس در مقابل این اخلالگران خواهد ایستاد.

امام‌جمعه نجف‌آباد با هشدار نسبت به زیادشدن جلسات عرفان و اخلاق غیراسلامی افزود: گسترش محفل‌هایی به اسم اخلاق و عرفان در سطح شهر از توطئه‌های دشمنان است تا اعتقادات را از مردم بگیرند و تعجب است که چه راحت در دام چنین جلساتی می‌افتیم و دینمان را به دست انسان‌های شیاد می‌دهیم.

وی در نماز جمعه ۹ شهریور نجف آباد ، درباره مناسبت هفته گذشته و عید غدیر و اهمیت برپایی مجالس جشن این ایام تذکر داد و گفت: باید مراسم جشن غدیر تا اوایل هفته ادامه داشته باشد؛ امت اسلام درباره غدیر کوتاهی کرد که اگر کوتاهی نمی‌کرد عاشورا به وجود نمی‌آمد و اگر می‌خواهیم دچار عاشوراهای دیگر نشویم باید غدیر را زنده کنیم.

انتهای پیام/ ۱۳۷

قوه قضائیه نشان داد با هیچ کس سر سازش و دوستی ندارد
قوه قضائیه نشان داد با هیچ کس سر سازش و دوستی ندارد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.