نمک گیر کردن پرسنل دیوان محاسبات با انتصاب آنها در وزارت نفت در مجلس

نماینده نجف آباد در مجلس با بیان اینکه خبر «نمک گیر کردن پرسنل دیوان محاسبات با انتصاب آنها در وزارت نفت با امضای بیژن زنگنه» را در رسانه ها دیده، گفت: ما در مجلس این خبر را پیگیری خواهیم کرد تا صحت یا سقم آن مشخص شود.

0

نمک گیر کردن پرسنل دیوان محاسبات با انتصاب آنها در وزارت نفت در مجلس/برخورد با زنگنه در صورت صحت خبر

به گزارش نجف آباد نگار از بولتن نیوز، نماینده نجف آباد در مجلس با بیان اینکه خبر «نمک گیر کردن پرسنل دیوان محاسبات با انتصاب آنها در وزارت نفت با امضای بیژن زنگنه» را در رسانه ها دیده، گفت: ما در مجلس این خبر را پیگیری خواهیم کرد تا صحت یا سقم آن مشخص شود.

ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار خبر «نمک گیر کردن پرسنل دیوان محاسبات با انتصاب آنها در وزارت نفت با امضای بیژن زنگنه»، گفت: من هم این خبر را در رسانه ها دیدم.

وی با بیان اینکه ما در مجلس این خبر را پیگیری خواهیم کرد تا صحت یا سقم آن مشخص شود، افزود: اگر این خبر صحت داشته باشد، قطعا با آقای زنگنه برخورد جدی خواهد شد.

طراح اصلی استیضاح بیژن زنگنه وزیر نفت تصریح کرد: اگر این موضوع صحت داشته باشد و وزیر نفت کارکنان دیوان محاسبات را نمک گیر می کند، قطعا این مورد یکی از دلایل استیضاح وی ذکر خواهد شد و ما این موضوع را به محورهای استیضاح وی اضافه می کنیم. به گفته ابوترابی، استیضاح زنگنه ۳۵ امضاء دارد که در حال حاضر تحویل هیئت رئیسه مجلس شده است.

در خبرهای منتشر شده آمده که حسابرس دیوان محاسبات کشور در مجموعه شرکتهای وزارت نفت بعنوان مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت نفت از وزیر نفت حکم گرفته است این در حالیست که طبق اطلاعات بدست آمده در روزهای آتی مدیران دیگری از دیوان محاسبات کشور در شرکتهای تحت مسئولیت خود در دولت مسئولیت می گیرند. اینگونه انتصابات از بین پرسنل دیوان در دیگر وزارتخانه ها و ایجاد روابط کاری با دستگاه های اجرایی در خوش بینانه ترین حالت آن موجب نمک گیر کردن پرسنل دیوان می شود.

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 11733 ساعت خبر : ۱۰:۲۱ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=11733

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.