رویداد کارآفرینی «هم‌نت زندگی» برگزار می‌شود

معاون پ‍ژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از برگزاری رویداد کارآفرینی با عنوان «هم‌نت زندگی» در این دانشگاه خبر داد.

0

رویداد کارآفرینی «هم‌نت زندگی» برگزار می‌شود

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری آنا، مهدی رفیعی در جمع دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد اظهار کرد که رويداد كارآفرينی «هم‌نت زندگی» با هدف حمایت از ایده‌های فناورانه در دوران کرونا و پساکرونا به همت مركز رشد این دانشگاه برگزار می‌شود.

رویداد کارآفرینی «هم‌نت زندگی» برگزار می‌شود

وی تصریح کرد: پاندمی کرونا سبب ایجاد تغییرات بسیار زیادی در زندگی مردم شده و آن را دستخوش تغییرات کرده و بنا به گفته روانشناسان در بسیاری از موارد در زندگی بسیاری از مردم موجب ایجاد اختلال شده است.معاون پ‍ژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد، هدف از برگزاری این رویداد را حمایت از ایده‌های فناورانه و راه‌های افزایش کیفیت زندگی در دوران کرونا و پساکرونا عنوان کرد و افزود: سلامت آنلاین، آموزش آنلاین، تولید محتوای آنلاین، فروشگاه‌های آنلاین، حمل‌ونقل آنلاین، سرگرمی آنلاین، توریسم آنلاین و نوآوری در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی از محورهای اصلی برگزاری این رویداد است.

رفیعی یادآور شد: در مرحله نخست رویداد «هم‌نت زندگی» کارگاه آموزشی مجازی با ایده‌پردازی و اعتبارسنجی ایده‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد، مرحله دوم تهیه بوم مدل کسب و کار است و در مرحله سوم نیز ایده‌های برگزیده به سرمایه‌گذاران ارائه می‌شود.

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 12332 ساعت خبر : ۵:۲۷ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=12332

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.