قوه قضائیه هنوز پاسخی به درخواست نمایندگان برای ممنوع الخروجی سیف نداده است

0

درخواست نمایندگان برای ممنوع الخروجی سیف

 

به گزارش نجف آبادنا ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه حدود یک ماه پیش چند تن از نمایندگان طی مکاتبه‌ای با رئیس قوه قضائیه خواستار ممنوع‌الخروج شدن ولی‌الله سیف رئیس سابق بانک مرکزی شدند، اظهار کرد: متاسفانه ما در بانک مرکزی شاهد رانت‌ها و سوء مدیریت‌های زیادی بودیم که نتیجه آن را در بازار سکه و دلار مشاهده می‌کنیم.

 

وی با تاکید بر اینکه لازم است عملکرد رئیس سابق بانک مرکزی مورد رسیدگی قرار گیرد، گفت: بر این اساس و از آنجایی که خانواده سیف در استرالیا زندگی می‌کنند، درخواست کردیم تا ممنوع‌الخروج شود و عملکردش در دستگاه قضا مورد بررسی قرار گیرد.

 

ابوترابی تاکید کرد: البته هدف ما از چنین درخواستی تنها سیف نیست بلکه ما به دنبال آن هستیم که همه مسئولانی که در مظان اتهام هستند یا خانواده‌هایشان در خارج از کشور زندگی می‌کنند، ممنوع‌الخروج شوند تا به وضعیتشان رسیدگی شود.

نماینده مردم نجف‌آباد با اشاره به اینکه ما این نامه را از طریق معاون پارلمانی رئیس قوه قضائیه ارسال کردیم، تصریح کرد: هنوز پاسخی در این باره به ما واصل نشده است.

انتهای پیام/ 137
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.