محمدی رئیس هیأت وزنه‌برداری اصفهان شد

مجمع انتخاباتی هیأت وزنه‌برداری استان اصفهان برگزار و رئیس جدید این هیأت انتخاب شد.

0

محمدی رئیس هیأت وزنه‌برداری اصفهان شد

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری فارس، پیش از ظهر امروز مجمع انتخاباتی هیأت وزنه‌برداری استان اصفهان با حضور رئیس فدراسیون وزنه‌برداری، مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان و اعضای مجمع برگزار شد.

مجید ادیبی، محمد جوزدانی، زکیه رحیمی، مجید قربانی و حمید محمدی ۵ کاندیدای ثبت نام شده برای این مجمع بودند که مجید ادیبی و زکیه رحیمی انصراف دادند و مجید قربانی در مجمع حضور پیدا نکرد.در نهایت حمید محمدی، با کسب ۱۶ رأی به مدت چهار سال سکاندار هیأت وزنه‌برداری استان اصفهان شد، محمد جوزدانی نیز یک رأی کسب کرد.

روزهای پایانی مهر ماه سال ۹۷ انتخابات هیأت وزنه‌برداری استان اصفهان با حضور پر تعداد نامزدها برگزار شد و حمیدرضا فدوی به عنوان رئیس هیأت وزنه‌برداری استان اصفهان انتخاب شد.

محمدی رئیس هیأت وزنه‌برداری اصفهان شد

اما چندی پیش فدراسیون وزنه‌برداری با ارسال نامه‌ای به اداره ورزش و جوانان استان اصفهان با تأکید صریح بر ابطال انتخابات، خواستار معرفی سرپرست برای هیأت وزنه‌برداری شده بود و این در حالی بود که علی مـرادی، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری، به عنوان رئیس مجمع وزنه‌برداری استان شخصاً بر رونــد برگزاری انتخابات نظارت داشت و تمام مراحل برگزاری مجمع زیر نظر او برگزار شده بود.

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 13149 ساعت خبر : ۱:۳۸ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=13149

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.