بررسی عملکرد سال گذشته شهرداری نجف آباد

0

بررسی عملکرد سال گذشته شهرداری نجف آباد

 

به گزارش نجف آبادنا قائم مقام شهردار نجف آباد گفت: موسسه حسابرس انتخاب شده توسط شورای اسلامی شهر نجف آباد، بعد از کارشناسی مستمر اسناد مالی شهرداری، در صحن پارلمان شهری از مطلوب بودن تمامی جنبه های مهم و با اهمیت عملکرد شهرداری خبر داد.

محمد مغزی در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری شهرداری با اشاره به ارائه این گزارش در صحن شورا طی جلسه دوشنبه هفته جاری گفت: بررسی عملکرد شهرداری توسط مؤسسه حسابرسی منتخب شورای اسلامی شهر، اقدامی در راستای بررسی بیشتر و از تاکیدات همیشگی مجموعه شهرداری و شورا طی سال های اخیر محسوب می شود که به صورت منظم و سالیانه انجام می گیرد.
مغزی از اختصاص رده «مطلوب» به عملکرد شهرداری به عنوان بالاترین رتبه ممکن در چنین بررسی هایی خبر داد و اذعان داشت: بررسی از عملکرد سال گذشته شهرداری صورت گرفته و در خصوص سال جاری نیز مؤسسه حسابرسی رسمی از سوی شورای اسلامی شهر تا پایان شهریور ماه انتخاب و فعالیت خود را جهت بررسی عملکرد شهرداری آغاز می نماید.

 

 

تشریح عملکرد مدیریت شهری

 

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری نجف آباد همچنین اضافه کرد: در جلسه شورای اسلامی شهر که با موضوع ارائه این گزارش تشکیل شد، همانند روال سال های قبل نمایندگان موسسه حسابرسی دقیق تراز سپاهان گزارش خویش را ارایه نمود و در ادامه نیز اعضای محترم شورای اسلامی و نمایندگان شهرداری نظرات خود را بیان نمودند.

 

محمد مغزی بر انجام کامل و با دقت فرآیند حسابرسی تاکید کرد و همچنین موضوع حسابرسی ضمنی در شورای شهر از طرف شهرداری پیشنهاد و مقررشد در طول سال نمایندگان حسابرس در شهرداری حضور داشته باشد زیرا که : اعتقاد داریم با چنین کاری ضمن افزایش اعتماد عمومی به بدنه شهرداری، در صورت وجود هر گونه مشکل یا اشتباه ناخواسته در فرآیندهای شهرداری ، این اشکالات به بهترین شکل برطرف خواهند شد.

 

همچنین حسابرس منتخب با اعلام روند رو به پیشرفت سیستم اداری، مالی، شهرسازی ، املاک و… شهرداری براساس پیشینه گزارشات سال های گذشته سخن گفت و اعلام کرد: مؤسسه منتخب شورای اسلامی شهر، از اولین روز انتخاب می تواند به بررسی پرونده ها و مدارک شهرداری بپردازد و این کار را در طول سال ادامه دهد و یا در حالت دوم طی بازه زمانی مشخصی با استقرار چند نیرو در شهرداری، کار را به ثمر برساند.

 

در حسابرسی صورت گرفته برای عملکرد شهرداری در سال گذشته شهرداری ، ضمن استقرار حسابرس بهمراه کارشناسان مربوطه در شهرداری و ضمن بررسی دقیق تمامی موارد و پرونده ها، در صورت نیاز برخی پرونده ها را برای بررسی بیشتر و تخصصی تر به دفتر مؤسسه منتقل کردند .

 

مغزی در پایان افزود : بررسی های دقیق و عملکرد خوب این مؤسسه در پروسه حسابرسی و همچنین همکاری مطلوب شهرداری در این زمینه و سعه صدر حاضرین در جلسه تشریح عملکرد که چندساعتی به طول انجامید، مورد تقدیر مهندس ابوترابی ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر واقع گردید .

 

انتهای پیام / ۱۳۷
منبع: پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.