بازدید سید محمد طباطبایی از پروژه های نیمه تمام ورزشی نجف آباد

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با حضور در شهرستان نجف آباداز پروژه های نیمه تمام ورزشی این شهرستان بازدید به عمل آورد.

0

بازدید سید محمد طباطبایی از پروژه های نیمه تمام ورزشی نجف آباد

به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد، در ادامه سفرهای شهرستانی سید محمد طباطبایی مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان با همراهی عباس مرادیان سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان و سام نبی زاده مسئول امور شهرستان های اداره کل ورزش و جوانان با حضور در نجف آباد به همراه محمود یسلیانی رئیس اداره ورزش و جوانان از پروژه های نیمه تمام ورزشی این شهرستان بازدید به عمل آوردند.

سید محمد طباطبایی در ابتدا به شهر علویجه سفر کرد و از سالن شطرنج، سالن چند منظوره مجموعه ورزشی تختی و پروژه نیمه تمام زمین چمن مصنوعی استاندارد این شهر را مورد بازدید قرار داد، مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان در ادامه به همراه هیئت همراه از سالن چند منظوره غدیر،پروژه نیمه تمام خانه کشتی و زمین چمن مصنوعی در حال احداث این شهر بازدید به عمل آورد.و در نشستی پیرامون مشکلات ورزش و پروژه های نیمه تمام ورزشی شهرهای علویجه و دهق به میزبانی بخشداری مهردشت شرکت نمود.
پس از این نشست، طباطبایی در شهر نجف آباد از پروژه های نیمه تمام سالن شهید یزدانی، خانه جوانان،پایگاه ورزش قهرمانی و استعدایابی، زمین چمن طبیعی آزادی، زمین ساحلی و دیگر پروژه های ورزشی بازدید نمودو پس از این بازدیدها مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان در فرمانداری ویژه نجف آباد حضور یافت
و نشستی را با ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم شهرستان و مجتبی راعی فرماندار نجف آباد،پیرامون مشکلات ورزش، امور جوانان و پروژه های نیمه تمام ورزشی برگزار کرد.

بازدید سید محمد طباطبایی از پروژه های نیمه تمام ورزشی نجف آباد

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در حاشیه این سفر گفت:شهرستان نجف آباد یکی از شهرستان های استراتژیک در ورزش کشور می باشد.
و ورزشکاران این شهرستان با کسب افتخارات متعدد در میادین جهانی و آسیایی سهم بسازیی رادر کسب عزت واقتدار ملی و رقابتهای برون مرزی برای استان وکشور ایفا نموده اند،طباطبایی گفت امیدوارم با برنامه ریزی مطلوب و چشم انداز روشن،این مسیر همچنان برای ورزش این شهرستان ادامه داشته باشد.
سید محمد طباطبایی افزود: در برنامه استراتژیک و آمایش رشته های ورزشی قهرمانیکه در اداره کل ورزش و جوانان صورت پذیرفته رشته های فعال و مدال آور در هر شهرستانها مشخص گردیدهکه شهرستان نجف آباد در رشته های متعددی می تواند استعدادهای ورزشی خود را در پروسه استعدادیابی کشف و با پرورش این استعدادها همچون گذشته کمک شایان توجهی را به ورزش قهرمانی استان و کشور نماید.
وی با اشاره به امین پیرعلی کماندار نجف آبادی اظهار داشت:امیدوارم که این کماندار خوب و قهرمان شهرستان نجف آباد در رقابتهای پیش رو، سهمیه حضور در المپیک را کسب نماید.مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با بیان اینکه انتظار از ورزش شهرستان نجف آباد شهر طلایی ورزش کشور یک انتظار ملی است گفت: امیدوارم با برنامه ریزی مناسب هر روز شاهد کشف استعدادهای ورزشی و مستعد در سطح این شهرستان باشیم.

بازدید سید محمد طباطبایی از پروژه های نیمه تمام ورزشی نجف آباد

سید محمد طباطبایی در پایان از جامعه ورزش این شهرستان که در راه توسعه ورزش و امور جوانان شهرستان نجف آباد تلاش کرده اند تشکر و قدردانی نمود،
مدیر کل ورزش وجوانان استان از مجمع خیرین ورزشیار شهرستان نجف آباد به عنوان یک الگوی ملی یاد نمود و اذعان داشت که یکی از اولین مجمع خیرین ورزشیار که در سطح کشور به ثبت رسید.در سال ۱۳۸۸ در این شهرستان تشکیل و به ثبت رسید،سید محمد طباطبایی گفت این عزیزان سالهای متمادی در راه توسعه زیر ساختهای ورزشی و اعتلای ورزش در این شهرستان خدمات ارزنده و شایان توجهی ارائه نمودند. که باید از این خیرین عزیز تقدیر و به نیکی یاد نمایم.
طباطبایی همچنین از تشکیل مجمع خیرین استان اصفهان و اقدامات شایان توجهی که در توسعه زیر ساختهای رشته های ورزشی در سطح استان اصفهان ارائه داده اند به نیکی یاد کرد.

انتهای پیام/۱۳۹

۲۰۰ پروژه نیمه تمام در حوزه ورزش و جوانان وجود دارد

کد خبر : 13456 ساعت خبر : ۳:۴۳ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=13456

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × یک =