اردوی جهادی دانشجویان نجف آباد پایان یافت

0

 

اردوی جهادی دانشجویان نجف آباد

 

به گزارش نجف آبادنا به نقل از نجف آباد نیوز، کاظم براتی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نجف آباد گفت: با توجه به تاکیدات مکرر رهبری به موضوع اقتصاد مقاومتی، با کمک خیرین در حال راه‌اندازی مشاغل خانگی مانند قالی‌بافی برای زنان روستا هستیم.
 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نجف آباد بیان کرد: برخی می‌گویند شما به خاطر فرصت‌های شغلی و استفاده کردن از امکانات بسیج اردو‌های جهادی را برگزار می‌کنید، اول برای خودسازی و دوم برای خدمت به خلق و شاد کردن اهالی و بچه‌های روستا این جا هستیم.
 

کاظم براتی درباره گروه های جهادی دانشگاه آزاد نجف آباد گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نجف آباد دو گروه جهادی با نام‌ شهدای گمنام و شهید حججی دارد که ۲۵ خواهر و ۴۵ برادر در این دو گروه عضو هستند. فعالیت این دو گروه در توابع استان کهگیلویه و بویر احمد از ۷ تا ۱۷ شهریور امسال در سه بخش عمرانی، فرهنگی و پزشکی انجام شد. در بخش عمرانی به ترمیم مدرسه‌ای در روستای تنگه آلج و زدن فونداسیون مسجدی در همین روستا پرداختیم.
 

وی درباره چشم انداز گروه های جهادی دانشگاه آزاد نجف آباد اشاره کرد: برنامه های فرهنگی ما، ۵ساله تنظیم شده و کلاس هایی مثل احکام، بهداشت فردی و اجتماعی، نقاشی و کاردستی را برای سنین مختلف خواهران و برادران به صورت جداگانه برگزاری کردیم. در بخش پزشکی، به علت کمبود بودجه، به صورت محدود طی چند روز پزشک عمومی و چند روانشناس، اهالی روستا را ویزیت کردند.
 

اردوی جهادی دانشجویان نجف آباد
اردوی جهادی دانشجویان نجف آباد

انتهای پیام: ۱۳۷
منبع: خبرگزاری دانشجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.