استارت دوباره لیگ والیبال/ سپاهان میزبان خاتم اردکان در اولین گام

15 تیم در این دوره از بازی ها حضور دارند که یکی از آن ها سپاهان از استان اصفهان است؛ نماینده اصفهان در این مسابقات مدعی است و خوشبختانه تست کرونای بازیکنان و کادر این تیم همگی منفی بوده است، این در حالی است که دو تیم پیکان و هورسان تعدادی از بازیکنان خود را به دلیل ابتلا به کرونا همراه ندارند و در شرایط سختی هفته اول را آغاز خواهند کرد.

0

استارت دوباره لیگ والیبال/ سپاهان میزبان خاتم اردکان در اولین گام

به گزارش نجف آباد نگار از صاحب نیوز؛ سی و چهارمین دوره از رقابت های لیگ برتر والیبال امروز (چهارشنبه) شروع به کار خواهد کرد، مسابقاتی که سال گذشته به خاطر شیوع ویروس کرونا نیمه تمام باقی ماند، اما بعد از اینکه ویروس ریشه کن نشد آغاز شد.

۱۵ تیم در این دوره از بازی ها حضور دارند که یکی از آن ها سپاهان از استان اصفهان است؛ نماینده اصفهان در این مسابقات مدعی است و خوشبختانه تست کرونا بازیکنان و کادر این تیم همگی منفی بوده است، این در حالی است که دو تیم پیکان و هورسان تعدادی از بازیکنان خود را به دلیل ابتلا به کرونا همراه ندارند و در شرایط سختی هفته اول را آغاز خواهند کرد.

این مسابقات با نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است و با توجه به وضعیت کرونا بدون تماشاگر برگزار خواهد شد؛ تیم والیبال سپاهان برای اولین بار در سال ۹۷ وارد رشته والیبال شد و در اولین سال حضور خود در لیگ دسته یک با ترکیبی بومی و با ۱۲ پیروزی مستقیماً به لیگ برتر صعود کرد؛ هدایت تیم والیبال سپاهان در لیگ برتر سال ۹۹ بر عهده رحمان محمدی راد است. این تیم در ورزشگاه نقش جهان از حریفان میزبانی خواهد کرد؛ نماینده اصفهان در اولین بازی باید در مقابل خاتم اردکان به میدان رود.

استارت دوباره لیگ والیبال/ سپاهان میزبان خاتم اردکان در اولین گام

در این بازی داور اول: احمد سرمست، داور دوم: قادر صادقی، ناظر فنی: محمدحسن خوش‌دل و ناظر داوری: امیدوار حاتمی خواهند بود.

برنامه هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

* شهرداری ورامین ـ شهرداری قزوین ـ سالن شهید گل‌ عباسی
* شهرداری ارومیه ـ آذرباتری ارومیه ـ سالن غدیر
* فولاد مبارکه سپاهان ـ خاتم اردکان ـ سالن نقش‌جهان
* شهرداری گنبد ـ شهداب یزد ـ سالن المپیک
* فولاد سیرجان ـ راهیاب ملل کردستان ـ سالن سردار سلیمانی
* لبنیات هراز آمل ـ پیکان تهران ـ سالن پیامبر اعظم
* سایپای تهران ـ هورسان رامسر ـ سالن سایپا

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 13831 ساعت خبر : ۰:۲۰ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=13831

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =