مشکل آنتن‌دهی تلفن‌همراه در “تیران‌وکرون” باید برطرف شود

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران‌وکرون درمجلس شورای اسلامی گفت: در شهرستان تیران‌وکرون که ۷۰ درصدشان روستایی هستند با مشکل عدم آنتن‌دهی موبایل در روستاهای آن روبه‌رو هستیم؛ باید به شکلی برنامه‌ریزی شود که آنها هم از شبکه شاد بهره‌مند شوند.

0

مشکل آنتن‌دهی تلفن‌همراه در “تیران‌وکرون” باید برطرف شود

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری تسنیم، ابوالفضل ابوترابی در اصفهان با اشاره به بازگشایی مدارس اظهار داشت: ما اصلی داریم که آن را مقام معظم رهبری بیان کردند و فرمودند، هر آنچه که ستاد کرونا تصمیم بگیرد من به نوبه خود آن را انجام می‎دهم؛ بنابراین باید تابع ستاد کرونا باشیم.

وی افزود: به دلیل وضعیت قرمز شهرستان نجف‌آباد، این شهرستان مدارس آن یک هفته دیرتر برگزار می‌شود و در روستاها به دلیل کم بودن تعداد دانش‌آموزان سر کلاس حضور فیزیکی است.

مشکل آنتن‌دهی تلفن‌همراه در “تیران‌وکرون” باید برطرف شود

نمانیده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در شهرستان تیران و کرون که ۷۰ درصدشان روستایی هستند با مشکل عدم آنتن‌دهی موبایل در روستاهای آن روبه‌رو هستیم، بنابراین باید به شکلی برنامه‌ریزی شود که آنها هم از تحصیل باز نمانند؛ آموزش و پرورش با کمک وزارت ارتباطات قول‌هایی برای تأمین اینترنت شاد داده‌اند.

وی با اشاره به این‌که “بیشتر روستاها درحال پیوستن به حداقل سرعت ۳G هستند” خاطرنشان کرد: در هفته گذشته با سرپرست ارتباطات استان اصفهان جلسه‌ای برای تقویت اینترنت روستایی برگزار کردیم تا روستاها در اسرع وقت مجهز شوند، البته بیشتر روستاها به اینترنت پر سرعت مجهز هستند تنها چند روستا هستند که آن‌ها هم به زودی متصل می‌شوند.

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 13895 ساعت خبر : ۳:۲۸ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=13895

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 14 =