دیدار معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با امام جمعه نجف آباد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی درحاشیه سفر به واحد نجف آبادبه همراه امیررضا نقش رئیس دانشگاه آزاداسلامی نجف آباد، حجت الاسلام عباسعلی حیدری مسئول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاداسلامی استان اصفهان و علی رجبی مدیرعامل باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران، با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان نجف آباد دیدار کردند.

0

دیدار معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با امام جمعه نجف آباد

به گزارش نجف آباد نگار از ایسکانیوز، فرزاد جهان بین معاون فرهنگی دانشگاه آزاداسلامی در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان نجف آباد به شبکه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی کشور با ۵۰۰ واحد و مرکز آموزشی و بیش از یک میلیون دانشجو اشاره کرد و گفت: در دوره جدید مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی ارتقای فرهنگ و مدیریت فرهنگ به عنوان یک اصل مهم در دانشگاه مطرح است و طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری حفظ کیان دانشگاه، رشد علمی و گسترش فضای انقلابی ۳ انتظار مهم از این دانشگاه در دوره جدید است که خوشبختانه ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه اهتمام خوبی نشان داده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به نقش تربیتی اساتید در دانشگاه ها افزود: استاد بیشترین تاثیر را در رشد و تعالی فرهنگی دانشجویان دارد و بسیاری از برنامه‌های فرهنگی باید به سمت توانمند سازی فرهنگی حرکت کند.

وی ادامه داد: ارتباط و تعامل مناسب با بدنه جامعه و مسئولین محلی سرمایه بزرگی برای دانشگاه آزاد اسلامی است و این دانشگاه همواره به هدایتگری و حمایت های مسئولین به ویژه ائمه جماعات نیاز دارد.

دیدار معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با امام جمعه نجف آباد

درادامه حجت الاسلام عباسعلی حیدری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان در سخنانی با اشاره به سابقه فرهنگی، علمی و مبارزاتی مردم شهرستان نجف آباد اظهار داشت: این شهرستان دارالمومنین است و مردم این شهرستان همواره ازهدایت گری های وحدت آفرین حجت الاسلام حسناتی بهره مند بوده اند و واحدنجف آباد نیز همیشه و در هرزمان مورد حمایت ایشان بوده و هست.

وی با اشاره به اولین سفر جهان‌بین به نجف آباد گفت: از آنجایی که مسائل فرهنگی نیاز به راهنمایی علما دارد تصمیم گرفتیم خدمت امام جمعه محترم برسیم و از رهنمودهای وی بهره‌مند شویم.

حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی حسناتی نماینده ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از اینکه نهال دانشگاه آزاداسلامی که با اندیشه و تدبر حضرت امام خمینی(ره) به ثمر نشست و هم اکنون به درختی تنومند تبدیل شده اظهار کرد: خوشبختانه شاهد حرکت های ارزشمندی در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی بوده ایم که واحد نجف آباد نیز درحال پیشرفت و توسعه در تمامی زمینه های علمی، پژوهشی و فرهنگی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسناتی افزود: مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد خالصانه و خاضعانه در تلاش هستند تا به مردم و دانشجویان خدمت کنند و همدلی و همراهی خوبی نیز با شهرستان و استان دارند.

دیدار معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با امام جمعه نجف آباد

وی اضافه کرد: در اصل هنر یک مدیر همین است که بتواند ارتباطات را درست مدیریت کند که بر اساس روایات این از خصوصیت مومنین است.حجت الاسلام حسناتی بیان کرد: دانشگاه آزاداسلامی مجموعه ای با مدیریت قوی است که میتواند یک چشم انداز قوی داشته باشد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد ضمن تاکید بر تکریم جوانان افزود: حضرت محمد(ص)می فرمایند اول تکریم بعد تعلیم، باید به جوانان و اساتید میدان داده شود تا بتوانیم جامعه ای انقلابی داشته باشیم .

وی در پایان دانشگاه آزاداسلامی را سرمایه بزرگ برای انقلاب اسلامی دانست واظهار داشت: عقل وعلم جزء بالاترین سرمایه ها برای انسان هاست بنابراین شرکت دادن دانشجویان در مسائل مختلف اجتماعی برای رشد تعالی علمی و فرهنگی جامعه امری بسیار مهم و ضروری است.

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 13960 ساعت خبر : ۱۱:۰۰ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=13960

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =