شورای اقامه نماز شهرستان نجف آباد برگزار گردید

شورای اقامه نماز شهرستان نجف آباد روز یکشنبه ۲۳ شهریورماه سال جاری با حضور حجّه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان، حجّه الاسلام حسناتی امام جمعه شهرستان، فرماندار و سایر اعضاء در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار گردید.

0

شورای اقامه نماز شهرستان نجف آباد برگزار گردید

به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، در این جلسه حجّه الاسلام حسناتی امام جمعه شهرستان با اشاره به آیات و روایات متعدد در مورد اهمیّت موضوع نماز و تأثیر آن در کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی مطالب ارزنده ای را بیان نمود.

وی از اعضاء حاضر در جلسه خواست تا با جدیّت موضوع اقامه نماز به ویژه در مدارس و دانشگاه ها را پیگیری نمایند و اجازه ندهند اقامه نماز تحت الشعاع برنامه های آموزشی قرار گیرد و به عنوان یک کار اصلی به آن نگاه شود.

در ادامه حجّه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان با توجه به برنامه هایی که برای نماز تدارک دیده شده اعلام نمود طرح های زیادی در دست اجرا داریم و به شهرستانها نیز ابلاغ نموده ایم که در صورت اجرایی شدن، ثمرات فراوانی در ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز خواهد داشت.

شورای اقامه نماز شهرستان نجف آباد برگزار گردید

ایشان به طرح های جدید ستاد اقامه نماز از جمله نذر فرهنگی، تشکیل کانون مشاوران جوان، فراخوان ایده ها، فراخوان فیلم کوتاه و سفارش تولید فیلم کوتاه اشاره نمود و از دستگاهها خواست در مورد تولید محتوای مناسب با فضای مجازی با ستاد اقامه نماز همکاری نمایند.

در خاتمه اعضاء حاضر در جلسه نقطه نظرات خود را بیان نموده و مواردی نیز به تصویب رسید تا از طریق فرمانداری به دستگاهها ابلاغ گردد.

انتهای پیام/۱۳۹

 

کد خبر : 14128 ساعت خبر : ۸:۲۰ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=14128

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.