احتکار لوازم یدکی خودرو در”نجف آباد”

جانشین فرمانده انتظامي استان، از شناسایی انبار حاوی لوازم يدكي احتكار شده به ارزش 10 ميليارد ريال در شهرستان "نجف آباد" خبر داد.

0

احتکار لوازم یدکی خودرو در”نجف آباد

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری پلیس، سرهنگ “محمدرضا هاشمی فر” در تشريح اين خبر گفت: مأموران واحد گشت پليس آگاهي فرماندهی انتظامی شهرستان “خمینی شهر” با اشرافیت و هوشمندی بالای خود حین گشت زنی در سطح حوزه به يك دستگاه خودروي وانت كه حامل تعدادي درب وكاپوت فابريك خودروهای سواری بود مشكوك و به منظور بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه راننده خودرو فاقد هرگونه مدارک قانونی برای حمل بار خود بود، افزود: با انتقال خودرو به پليس آگاهي و تحقيقات اوليه از راننده سرنخ هايي از دپوي لوازم يدكي در انباری واقع در يكي از شهرهای شهرستان “نجف آباد” به دست آمد.

اين مقام انتظامي بيان كرد: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی از انبار مذکور بازرسي کردند که در نتیجه این عملیات يك هزار قلم انواع لوازم يدكي احتكار شده از قبيل كاپوت،گلگير، سپر و در خودرو كشف و محل دپو نيز با حکم مقام قضائی پلمب شد.

احتکار لوازم یدکی خودرو در”نجف آباد”

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان، ارزش کالاهای احتکاری مکشوفه رابرابر اعلام کارشناسان مربوطه ۱۰ ميليارد ريال عنوان کرد و گفت: در اين رابطه ۲ فرد متخلف دستگير و پس از تشكيل پرونده مقدماتي به مرجع قضائي تحویل شدند.

این مقام انتظامی به کسانی که با احتکار کالاهای اساسی و مورد نیاز باعث بروز مشکلاتی در زندگی مردم می شوند هشدار داد و گفت: کسانی که با سوءاستفاده از شرایط اقتصادی جامعه بخواهند برای کسب منفعت خود اقدام به احتکار کالا کنند با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهند شد.

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 14141 ساعت خبر : ۸:۱۸ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=14141

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 7 =