آغاز سال تحصیلی دانشگاه آزاد نجف آباد از ۳۰ شهریور

رئیس دانشگاه آزاد نجف آباد گفت: کلاس‌های آموزشی در سال تحصیلی جدید با تأکید بر آموزش مجازی برگزار می‌شود و بنا به تصمیم سازمان مرکزی دانشگاه آزاد، ۴ جلسه حضوری برای هر درس خواهیم داشت.

0

آغاز سال تحصیلی دانشگاه آزاد نجف آباد از ۳۰ شهریور

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری دانشجو، امیررضا نقش رئیس دانشگاه آزاد نجف آباد با اشاره به اینکه سال تحصیلی در این دانشگاه از ۳۰ شهریور آغاز می‌شود، اظهار کرد: انتخاب واحد‌ها انجام شده و دانشجویان اکنون در مرحله حذف و اضافه و ترمیم ترم خود هستند.

نقش با بیان اینکه اولویت برگزاری کلاس‌های سال تحصیلی جدید در این دانشگاه با آموزش غیرحضوری است، افزود: براساس تصمیمات سازمان مرکزی دانشگاه آزاد که به ما ابلاغ شده، ۴ جلسه از هر کلاس به صورت حضوری برگزار می‌شود و ۱۲ جلسه نیز آموزش دانشجویان به صورت مجازی خواهد بود.

رئیس دانشگاه آزاد نجف آباد ادامه داد: در چهار هفته‌ای که کلاس‌ها به صورت حضوری برگزار خواهد شد، با گروه بندی دانشجویان، تعداد شرکت کنندگان در کلاس‌ها را کاهش می‌دهیم و این کلاس‌ها بیشتر برای رفع اشکال و حل مساله و برگزاری امتحانات میان ترم برنامه ریزی شده است.

وی با تأکید بر اینکه تصمیم اصلی آموزش به صورت مجازی است، افزود: دروس عملی را هم مشابه ترم قبل برگزار می‌کنیم به این صورت که این دروس را به دو بخش تقسیم کرده و بخشی از این دروس که امکان آموزش به صورت مجازی دارند، غیرحضوری خواهد بود.

نقش افزود: برای آن بخش از دروس عملی که نیاز به حضور دانشجویان دارد، دانشجویان گروه بندی شده و در گروه‌های کوچکتر، و پس از برگزاری امتحانات پایان ترم، به صورت فشرده برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از دانشجویان دروس عملی ترم گذشته برای حضور در دانشگاه مشکل داشتند، گفت: برای این دسته از دانشجویان اجازه دادیم که در ترم جاری کلاس‌های عملی را شرکت کنند و نمره آنان برای ترم گذشته لحاظ شود.

رئیس دانشگاه آزاد نجف آباد بیان کرد: کلاس‌های مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا نیز مانند دوره کارشناسی و بیشتر مجازی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 14231 ساعت خبر : ۴:۱۷ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=14231

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 9 =