دلیل طولانی شدن برگزاری انتخابات هیئت فوتبال اصفهان

دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان گفت: علت به طول انجامیدن فرآیند انتخابات ریاست هیئت فوتبال عدم صدور تأییدیه اداره‌کل ورزش و جوانان استان است که به محض صدور آن، تاریخ مجمع با هماهنگی فدراسیون فوتبال اعلام می‌شود.

0

دلیل طولانی شدن برگزاری انتخابات هیئت فوتبال اصفهان 

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری تسنیم، حمیدرضا دادخواه با اشاره به روند برگزاری انتخابات هیئت فوتبال استان اظهار داشت: پس از اتمام ثبت‌نام کاندیداها، در قدم نخست مدارک ارسال شده از طرف کاندیداها در یک کمیته ۳ نفره بررسی و تأیید می‌شود که این اقدام ۲ روز پس از ثبت‌نام کاندیداها انجام و اسامی به فدراسیون فوتبال ارجاع داده شد.

وی ادامه داد: فدراسیون فوتبال پس از تأیید رأی کمیته ۳ نفره نیز ۲ روز برای تکمیل نواقص پرونده‌ها فرصت تعیین کرد که سرانجام پس از تأیید نهایی، در حال حاضر در انتظار تأیید اداره‌کل ورزش و جوانان استان هستیم، چرا که تأییدیه مراجع ذی‌ربط و ارسال آن از طریق اداره‌کل شرطی واجب است.

دبیر برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال اصفهان پیرامون علت طولانی شدن این فرآیند تصریح کرد: علت به طول انجامیدن فرآیند انتخابات هیئت فوتبال استان عدم صدور تأییدیه اداره کل ورزش و جوانان استان است که به محض صدور آن، تاریخ مجمع با هماهنگی فدراسیون فوتبال اعلام و مجمع نیز به مرحله برگزاری خواهد رسید؛ این در حالی است که برای ریاست هیئت فوتبال ۸ نفر کاندیدا شده‌اند.

دلیل طولانی شدن برگزاری انتخابات هیئت فوتبال اصفهان

وی در پاسخ به سوالی درباره زمان و شرایط برگزاری فصل آینده لیگ برتر فوتبال بیان کرد: طی آخرین اخبار لیگ پیش‌رو نیز بدون تماشاگر برگزار خواهد شد اما همچنان بخشنامه‌‌ای در این زمینه به ما اعلام نشده است. لازم به ذکر است که همچنان زمان‌بندی مشخصی نیز در راستای برگزاری لیگ تعیین نشده است و در انتظار اعلام فدراسیون هستیم.

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 14279 ساعت خبر : ۵:۳۰ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=14279

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − دو =