دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد در لیست وزارت علوم عراق قرار می‌گیرد

مدیرکل جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی از تلاش برای قرارگرفتن نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در لیست وزارت علوم عراق خبر داد.

0

دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد در لیست وزارت علوم عراق قرار می‌گیرد

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری آنا، سروش رزمی در حاشیه بازدید از امکانات آموزشی، پژوهشی و رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با بیان فعالیت‌های مناسب دانشگاه در سه حوزه جذب، مباحث کنسولی و برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی اظهار کرد:‌ در تلاشیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در لیست وزارت علوم عراق قرار گیرد و برخی محدودیت‌های فعلی برداشته شود.

وی مسائل کنسولی را در آینده دانشگاه بسیار مهم دانست و افزود: باید در این مباحث دقت و نظارت بیشتری داشته باشیم و بتوانیم فعالیت‌ها را به شکل بهتری برای دانشجویان غیرایرانی انجام دهیم.

مدیرکل جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان ظرفیت بالای واحد نجف‌آباد برای انجام فعالیت‌های بین‌المللی و امکان افزایش آن تا چند برابر عنوان کرد: متقاضیان کشورهای افغانستان و عراق سال‌های گذشته بیشتر مشغول تحصیل در مقطع کارشناسی بودند؛ اما سال گذشته بیش از هزار دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و بیش از ۱۱۰ دانشجو متقاضی دکتری داریم که این آمارها نشان از تغییر تحولاتی هستند که دانشگاه باید با این تحولات همراه شود.

رزمی مطرح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با وجود تنوع رشته‌ها در مقطع تحصیلات تکمیلی با تبلیغات مناسب و استفاده از کارگزاری‌ها، ظرفیت بسیار مناسبی برای جذب دانشجویان غیرایرانی در مقطع تحصیلات تکمیلی دارد که با استفاده صحیح از این ظرفیت‌ها تلاش در این باره به‌سرعت به ثمر خواهد نشست.

دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد در لیست وزارت علوم عراق قرار می‌گیرد

تبلیغات مجازی گسترده واحد نجف‌آباد برای جذب دانشجویان غیرایرانی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد نیز با معرفی برخی از رشته‌ها و امکانات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی این واحد دانشگاهی گفت: حدود ۳۵۰ هزار مترمربع فضای کلی مجموعه ساختمانی این واحد دانشگاهی است. حدود ۸۵ سوئیت خوابگاهی، ۶۰ هزار مترمربع امکانات ورزشی برای ۲۲ رشته ورزشی داریم و همزمان می‌توانیم ۳ هزار و ۵۰۰ دانشجوی خواهر و برادر را به تفکیک پوشش خوابگاهی دهیم.

امیررضا نقش دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد را یکی از دو واحد دانشگاهی جامع و مستقل و جزء ۵۷ دانشگاه بین‌المللی و یکی از دانشگاه‌ها با وسعت سایت زیاد دانست و ادامه داد: اکنون حدود ۲۴۰ دانشجوی غیرایرانی در این واحد دانشگاهی در حال تحصیل هستند. با دو کارگزاری در زمینه جذب و پذیرش دانشجوی غیرایرانی قرارداد رسمی داریم و با چند کارگزاری دیگر نیز در ارتباط هستیم.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد وب‌سایت سه زبانه و تبلیغات مجازی گسترده در حوزه جذب و پذیرش دانشجویان غیرایرانی دارد، اضافه کرد: سال ۹۸ در این واحد دانشگاهی ۳۶ درصد افزایش جذب دانشجوی غیرایرانی در مقایسه با سال ۹۷ داشته‌ایم که امیدواریم با تلاش مضاعف بتوانیم جذب بیشتری از دانشجویان غیرایرانی در سال‌های آتی داشته باشیم و در کنار مسائل جذب به مسائل فرهنگی دانشجویان و ترویج فرهنگ اسلامی نیز پایبند باشیم.

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 14290 ساعت خبر : ۵:۳۱ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=14290

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − هفت =