دانشگاه فرهنگیان شهید آیت نجف آباد در انتظار حمایت مسئولان و خیرین

دانشگاه تربیت معلم شهید آیت شهرستان نجف آباد به عنوان تنها دانشگاه دولتی غرب استان اصفهان برای استفاده حداکثری از ظرفیت های فیزیکی و بومی خود نیاز به حمایت مسئولان و خیرین دارد.

0

دانشگاه فرهنگیان شهید آیت نجف آباد در انتظار حمایت مسئولان و خیرین

علیرضاحاجی صادقیان رییس دانشگاه فرهنگیان نجف آباد بعد از ظهر روز سه شنبه در جمع خبرنگاران ضمن ابراز خرسندی از تربیت ۶ هزار معلم بیان کرد: برای ادامه فعالیت های این مرکز آموزشی و استفاده بیشتر از پتانسیل های موجود در این دانشگاه نیازمند حمایت بیشتر توسط خیرین و مسئولان شهرستان نجف آباد و استان اصفهان هستیم.

وی افزود: دانشگاه فرهنگیان شهید آیت نجف آباد در سال تحصیلی ۱۳۹۹_۱۴۰۰ با فضایی حدود ۶۶ هزار متر مربع در رشته های تربیت بدنی، هنر، علوم اجتماعی و آموزش ابتدای میزبان بیش از ۷۰۰نفر دانشجو به صورت خوابگاهی و غیر خوابگاهی است.

رییس تنها دانشگاه فرهنگیان شهرستان نجف آباد با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره اهمیت برنامه ریزی برای تربیت معلم و جایگاه این دانشگاه ها در شکل گیری شخصیت معلمان، خاطر نشان کرد: ادامه حیات این مرکز در برخی از موارد نیاز به نگاه مثبت مسئولان و حمایت خیران دارد.

دانشگاه فرهنگیان شهید آیت نجف آباد در انتظار حمایت مسئولان و خیرین

با توجه به وجود فضای کافی، در زمینه خوابگاه و کلاسهای درس با کمبود زیادی مواجه هستیم و چنانچه بخواهیم جذب دانشجوی بیشتری داشته باشیم باید این کمبود ها برطرف شود.
حاجی صادقیان با اشاره به پذیرش این دانشگاه در سال جدید بیان کرد: امسال به دلیل وجود شرایط ویژه کرونایی و تاخیر بوجود آمده در اجرای کنکور تابستان ۹۹ پذیرش این دانشگاه برای سال جاری در بهمن ماه انجام می‌گیرد.

وی با اشاره به نیاز دانشگاه فرهنگیان نجف آباد به خوابگاه و ساختمان آموزشی افزود: در صورتی که نیمی از هزینه های ساخت پروژه ای در این دانشگاه توسط خیرین تامین شود دانشگاه می تواند بودجه مورد نیاز برای تکمیل آن را جذب کرده و آن پروژه را به اتمام برساند.

انتهای پیام/۱۳۹

 

کد خبر : 15167 ساعت خبر : ۱۲:۳۴ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=15167

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.