پلمپ چندین کارگاه مشروب سازی در نجف آباد

0

پلمپ چندین کارگاه مشروب سازی در نجف آباد

 

به گزارش نجف آبادنا از نجف آباد نیوز محمد رضا توکلی دادستان نجف آباد مشروبات الکلی را جزء ۹ جرم دارای بیشترین پرونده در شهرستان دانست و گفت: علاوه بر این موضوع در حوزه باندهای فساد نیز برخوردهای قاطع و موثری صورت گرفته و علاوه بر پلمپ چندین باغ و منزل مسکونی، پرونده متهمان بازداشت شده نیز در دستور بررسی قرار گرفته است.
 

توکلی با اظهار تاسف و نگرانی بابت چنین پرونده هایی در شهر مذهبی و شهید پرور نجف آباد ادامه داد: برخورد با استفاده ناصحیح از اسلحه های شکاری دارای مجوز یا تعداد زیادی اسلحه غیر مجاز از دیگر اقدامات جدی دادستانی است که در بسیاری موارد به لغو مجوز یا ضبط سلاح های منجر شده است.
 

وی از تقویت آموزه های دینی در بین اقشار مختلف مردم به عنوان راهکاری موثر در کاهش جرایم خرد و کلان نام برد و ادامه داد: بخش قابل توجهی از پرونده های ما مربوط به اغفال مالی یا اخلاقی اقشار مختلف در فضای مجازی است و یا در بسیاری از موارد شهروندان به دلیل عدم تسلط به مسائل حقوقی یا استفاده از وکیل در جریان داد و ستدهای مالی خود با مشکلات عدیده ای مواجه می شوند.
 

توکلی از کمبود نیرو و فضای فیزیکی به عنوان مهمترین مشکلات دادگستری شهرستان یاد کرد و افزود: طبق قانون باید چهار بازپرس داشته باشیم ولی یا یک نفر ادامه کار می دهیم و از لحاظ شرایط فیزیکی نیز مواقعی پیش آمده که دو دادیار در یک اتاق کار مشترک فعالیت می کرده اند.
 

دادستان نجف آباد به اضافه شدن سه شعبه دادیاری به چهار شعبه موجود اشاره کرد و افزود: در راستای حل مشکلات موجود، برخی نیروهای شهرستان که به دیگر نقاط مامور شده بودند با پیگیری صورت گرفته به محل کار خود بازگشته اند و در مواردی نیز شاهد تغییرات پرسنلی جهت افزایش بازدهی کار بوده ایم.
 

این مقام قضایی انجام سریع و با کیفیت کار مردم را مهمترین دغدغه این مجموعه دانست و اظهار داشت: خیلی از نقاط کشور با چنین مشکلاتی مواجه هستند ولی به نظر می رسد شهرستانی با جایگاه و پتانسیل های خاص نجف آباد نیازمند توجه ویژه مسئولان استان و کشور جهت رفع این محدودیت ها باشد.
 

توکلی در پایان اذعان داشت: طولانی شدن روند صدور احکام می تواند تاثیر نامطلوبی در اثربخشی مجازات تعیین شده داشته باشد.

پلمپ چندین کارگاه مشروب سازی در نجف آباد
پلمپ چندین کارگاه مشروب سازی در نجف آباد

انتهای پیام / ۱۳۷
منبع: نجف آبادنیوز p=41030

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.