حل مشکل رانندگان در بستر فضای مجازی + تصاویر

0

حل مشکل رانندگان در بستر فضای مجازی + تصاویر

 

به گزارش نجف آبادنا از  نجف آباد نیوز، جمعه هفته قبل(ششم مهرماه)، طبقه دوم مجموعه فرهنگی آموزشی محمد امین در کنار کتابخانه زهرائیه، میزبان یک رویداد متفاوت بود. طراحی و ساخت ماکت کامیون های عجیب و غریب توسط دانش آموزان. در این رقابت، ۱۲۰ دانش آموز از دبیرستان دخترانه فرزانگان و دبستان عصر دانش در ۲۴ تیم چهار تا شش نفره با هم رقابت کردند و از بین آن ها به تیم برتر در رده های سنی ۹تا ۱۲ و ۱۲ تا ۱۵ سال جوایزی اهدا شد.

صابر فاضل مدیر عامل و موسس مجموعه باروان، انگیزه اصلی راه اندازی چنین مسابقه ای را جلب توجه قشر آینده ساز کشور به این مادر صنعت مهم می داند و اضافه می کند: طی شش ماه اخیر که موفق به تکمیل تمامی مجوزات مورد نیاز شده ایم، بیش از ۸هزار راننده مشخصات خود را در سامانه ما ثبت کرده اند و تاکنون نزدیک به هزار بار نیز در سالن اعلام بار مجازی شرکت ثبت و در مسیر های مختلف جابه جا شده است.

 

تلاش برای افزایش راندمان حمل و نقل جاده ای

فاضل برپایی مشابه این رقابت برای خانواده رانندگان کامیون را جزء اهداف بعدی مجموعه می داند و می گوید: شرکت هایی مثل ما که تعدادشان در کشور به انگشتان یک دست هم نمی رسد، حلقه اتصال راننده کامیون با شرکت های حمل و نقل و صاحبان بار هستند که به کمک برخی نرم افزارها و زیرساخت های سخت افزاری، برای افزایش راندمان حمل و نقل جاده ای تلاش می کنند.

وی از فعالیت مجموعه تحت مدیریت خود در ۱۱ استان و بیش از ۹۰شهر کشور خبر داد و بیان داشت: در حال حاضر بیش از ۹۰درصد پیمایش های رانندگان ماشین های سنگین به صورت یک سر خالی انجام می گیرد و مهمترین کمک ما معرفی بار مناسب برای مسیر برگشت آن ها خواهد بود.

حل مشکل رانندگان در بستر فضای مجازی
حل مشکل رانندگان در بستر فضای مجازی

 

 

حل مشکل رانندگان در بستر فضای مجازی
حل مشکل رانندگان در بستر فضای مجازی

این نخبه جوان که به کمک چندین جوان نجف آبادی دیگر مجموعه باروان را مدیریت می کند، از نظارت مستقیم سازمان پایانه های کشور و دیگر مجموعه های مرتبط بر روی عملکرد این شرکت خبر داد و گفت: این کار ایده جدیدی است که در آمریکا و برخی کشورهای اروپایی نیز از سال ۲۰۰۹ شروع شده. تلف شدن زمان کمتر در سالن بار، توزیع عادلانه تر بار، افزایش بازدهی فعالیت رانندگان طی یک کار گروهی و فراهم شدن امکان رصد دقیق فرآیند انتقال بار جمله امتیازات فعالیت در بستر مجازی این شرکت محسوب می شود.

رانندگان از طریق نصب اپلیکیشن و اضافه کردن برخی سخت افزارها به وسیله نقلیه خود، می توانند از بستر فراهم شده در این مجموعه استفاده کنند.

حل مشکل رانندگان در بستر فضای مجازی
حل مشکل رانندگان در بستر فضای مجازی

انتهای پیام / ۱۳۷

منبع: نجف آباد نیوز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.