مسابقه کتابخوانی شهید حججی برگزار می‌شود

0

مسابقه کتابخوانی شهید حججی برگزار می‌شود

 

به گزارش نجف آّادنا از ایرنا، کتاب «سربلند» روایتی از کودکی تا شهادت مدافع حرم، محسن حججی جوان ۲۷ ساله اصفهانی است که به قلم محمدعلی جعفری نویسنده کتاب «عمار حلب» منتشر شد.
شرکت کنندگان مسابقه کتابخوانی حججی می‌توانند با تهیه کتاب از فروشگاه‌های سراسر کشور و یا ارسال نام کتاب به شماره پیامک ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ و همچنین مراجعه به سایت http://yon.ir/sarbolaand و خرید اینترنتی کتاب در مسابقه شرکت کنند.

علاقمندان پس از خرید کتاب باید به دو سوال مطرح شده در مسابقه پاسخ دهند و با ارائه یادداشت و دلنوشته و ارسال صفحه مورد علاقه خود از کتاب به مسابقه و یا گرفتن و ارسال عکسی خلاقانه و ساخت کلیپ و تیزر و فایل صوتی معرفی از کتاب در مسابقه شرکت کنند.

شرکت کنندگان می‌توانند پاسخ‌ها و کد سریال کتاب را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ ارسال کرده و یا آثار خود را در پیام رسان ها به شماره ی ۰۹۱۹۸۷۶۹۸۰۵ ارسال نمایند و با هشتک #نشر_شهید_کاظمی و #کتاب_سربلند در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارند.

مهلت ارسال آثار تا ۱۰ دی ماه ۱۳۹۷ است و زمان قرعه کشی ۱۹ دی ماه همزمان با سالگرد شهادت شهید کاظمی اعلام شده است.
همچنین به قید قرعه پنج نفر از برگزیدگان این پویش به سفر زیارتی سوریه و زیارت حرم مطهر حضرت زینب و حضرت رقیه (س) اعزام خواهند شد.

محسن حججی متولد زاده ۲۱ تیر ۱۳۷۰ در نجف‌آباد اصفهان از نیروهای مدافع حرم بود که در مرداد ۱۳۹۶ در عملیاتی در گذرگاه مرزی الولید منطقه مرزی بین سوریه و عراق توسط نیروهای داعش به اسارت درآمد و پس از دو روز به ‌دست آنان به شهادت رسید.

 

مسابقه کتابخوانی شهید حججی برگزار می‌شود
مسابقه کتابخوانی شهید حججی برگزار می‌شود

انتهای پیام / ۱۳۷

منبع: ایرنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.