کشف مواد مخدر در نجف آباد ۲۷ درصد افزایش یافت

0

کشف مواد مخدر در نجف آباد ۲۷ درصد افزایش یافت

به گزارش نجف آبادنا سرهنگ محمد رضا خدا دوست روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این مدت ۱۲۶ کیلو گرم تریاک و ۱٫۵ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در نجف آباد کشف شده است.
وی اظهارداشت: در این مدت همچنین ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کالا و ۴۰ تن چوب بلوط قاچاق کشف و ۴۵۷ سارق همراه با اموال سرقتی دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی نجف آباد افزود: ۸۵ درصد تصادفات شهرستان که منجربه فوت و یا نقص عضو شده مربوط به موتورسیکلت سوارانی است که کلاه ایمنی ندارند و تابع مقررات راهنمایی و رانندگی نیستند.

خدا دوست ادمه داد: واحد راهور این شهرستان برای کاهش تصادفات در یکسال گذشته بیش از ۱۳۵ جلسه آموزش قوانین و مقرارت راهنمائی و رانندگی برگزار کرد.
وی با بیان اینکه در نجف آباد بیش از ۱۲۳ هزار دستگاه موتورسیکلت تردد می کند، یادآور شد: در یکسال گذشته توقیف موتورسیکلت سوران متخلف ۳۹ درصد، جریمه نداشتن کلاه ایمنی ۱۰ درصد و عبور از چراغ قرمز ۱۱ درصد افزایش داشته است.

خدا دوست تصریح کرد: به مناسبت هفته نیروی انتظامی از هشت نفر راننده تابع مقررات، جمعی از کارکنان نیروی انتظامی و از ابراهیم رضائی مدیر روابط عمومی و محمد مهدی فردوسی مدیر عامل سازمان فرهنگی، تفریحی شهرداری نجف آباد به دلیل همکاری درجهت برقراری نظم و امنیت ترافیکی قدردانی شد.
شهرستان نجف آباد با ۳۳۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.

کشف مواد مخدر در نجف آباد 27 درصد افزایش یافت
کشف مواد مخدر در نجف آباد ۲۷ درصد افزایش یافت

انتهای پیام / ۱۳۷

منبع: ایمنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.