جمهوری اسلامی ایران هیمنه ابرقدرتی شیعه است

0

جمهوری اسلامی ایران هیمنه ابرقدرتی شیعه است

 

به گزارش نجف آبادنا از جوان آنلاین، نماینده مردم نجف اباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همایش بزرگ اربعین حسینی دستاورد بزرگی است که شیعه برای بشریت خلق کرده است.
ابوترابی ادامه داد: امروز هیمنه شیعه ابرقدرتی است و جمهوری اسلامی ایران یک طرف و همه ابرقدرت های جهان یک طرف دیگر هستند. امروز همه پول های عربستان، آمریکا و اسرائیل دست به دست هم می دهند تا داعش را بوجود آورند و هیمنه ابرقدرتی ایران را از بین ببرند.
نماینده مجلس افزود: ۸۵درصد سوریه در اشغال داعش بود ولی همه می گفتند که سوریه سقوط کرده است ولی مقام معظم رهبری فرمودند که بروید مقاومت کنید که پیروزی از آن شما خواهد بود و امروز می بینید که ۹۰درصد سوریه آزاد شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: امنیت بالاترین سرمایه بشری است، اگر امنیت نباشد هیچ چیزی فایده ندارد؛ برای امنیت باید پول و جان داد، برای امنیت باید هزینه کرد.
ابوترابی ادامه داد: آبیاری نهال انقلاب با خون آدم های عاشق و پاک است؛ شهید قربانی، جمشیدیان و حججی و… خون های پاکی است که برای نهال انقلاب داده شده است؛ خداوند گل های روزگار را خود می چیند؛ شهید نوری هماندد عارف ۸۰ ساله وصیت نامه نوشته است؛ این است عظمت شهدای ما.
وی در پایان گفت: آنچه ما نمی دیدیم، رهبری در آینه دیدند و ما را از معظل داعش نجات دادند.

جمهوری اسلامی ایران هیمنه ابرقدرتی شیعه است
جمهوری اسلامی ایران هیمنه ابرقدرتی شیعه است

انتهای پیام / ۱۳۷

منبع: جوان آنلاین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.