جزئیات اخذ مجوز تردد در نجف‌آباد

فرماندار نجف‌آباد جزئیات گرفتن مجوز تردد برای مشاغل مخلتف را اعلام کرد.

0

جزئیات اخذ مجوز تردد در نجف‌آباد

به گزارش خبرگزاری فارس از نجف‌آباد، مجتبی راعی ظهر امروز در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان نجف‌آباد درباره نحوه اجرای تعطیلی دو هفته‌ای در این شهرستان ابراز داشت: کلیه افراد، مشاغل و بخش صنعت که نیاز به تردد در زمان اجرای محدودیت دارند باید از طریق اتحادیه، اداره کار یا اتاق اصناف اقدام به تهیه برگ تردد کنند.

فرماندار نجف‌آباد شرح کامل چگونگی تهیه برگ تردد را این‌گونه اعلام کرد: گروه الف شامل کارکنان مراکز درمانی، امداد و نجات، اورژانس، قضات و کارکنان فرودگاه‌ها باید برای تردد برگ ماموریت و کارت شناسایی داشته باشند.

وی افزود: گروه ب شامل شرکت‌های خدماتی (آب، برق، گاز، مخابرات) مراکز تولید انرژی، صنایع ملی و تولید لبنیات باید سریعا لیست خودروهای مورد نیاز جهت تردد را به فرمانداری اعلام کنند تا فرمانداری نسبت به صدور برگه اقدام کند تا بتوانند با برگه تردد و کارت شناسایی تردد کند.

جزئیات اخذ مجوز تردد در نجف‌آباد

راعی بیان داشت: گروه ج شامل شهرداری‌ها و سازمان‌های وابسته با خودرو دارای آرم شهرداری اجازه تردد در محدوده شهر دارند و چنانچه خودرویی فاقد آرم باشد باید از طریق فرمانداری برگ تردد صادر و با کارت شناسایی معتبر تردد کند.

فرماندار نجف‌آباد ادامه داد: گروه د شامل مراکز عرضه مایحتاج ضروری و پمپ بنزین‌ها که نیاز به تردد دارند باید توسط اتحادیه‌های مربوطه و نظارت اتاق اصناف توسط فرمانداری برگ تردد صادر شود؛ گروه و شامل تاکسی‌ها و خودروهای اینترنتی با نظارت تاکسیرانی شهرستان و ارسال لیست به فرمانداری شهرستان برگ تردد صادر می‌شود.

وی اضافه کرد: گروه ه شامل مراکز صنعتی اطلاعات افرادی که ضرورت تردد دارند را تهیه کنند و با تایید اداره کار برسانند و برگه تردد در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

راعی در پایان گفت: اعتبار کلیه برگه‌های تردد منوط به داشتن کارت شناسایی معتبر بوده که به نماینده گروه‌ها در اتحادیه‌ها واگذار می‌شود و از مراجعه موردی به فرمانداری خودداری شود.

فوت ۳۲۴ نجف‌آبادی به علت کرونا

در ادامه علیرضا غیور آمار کل مبتلایان و مواری بستری و ترخیص شده را این‌گونه اعلام کرد: کل تست‌های انجام شده از ابتدای شیوع کرونا ۱۵ هزار ۴۰۲ نمونه بوده است که تا ۲۵ آبانماه ۶۵۰۰ نفر کرونای مثبت ثبت شده که ۳۲۴ نفر تا کنون فوت کرده‌اند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نجف‌آباد ابراز داشت: ۹۸/۸ درصد از موارد بستری تاکنون مرخص شده‌اند و ۱/۲ درصد در بیمارستان بستری هستند؛ ۵۲ درصد آقایان و ۴۷/۲ درصد خانم‌ها به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند که ۵۱/۲ درصد زیر ۵۰ سال، ۳۱/۱ درصد ۶۰ سال به بالا و ۱۷/۶ درصد ۵۰ الی ۶۰ سال سن دارند.

وی مطرح کرد: از سه هفته اول مهرماه تا سه هفته اول آبان میزان کرونا مثبت از ۱۲۹۰ نفر مثبت به ۱۰۹۸ نفر رسیده و آمار فوتی در این بازه زمانی نیز از ۶۹ نفر به ۵۸ نفر رسیده است.

انتهای پیام/

کد خبر : 21516 ساعت خبر : ۲:۱۹ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=21516

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.