حضور ۱۰۰۰ دانشجوی خوابگاهی در دانشگاه آزاد نجف آباد

0

حضور ۱۰۰۰ دانشجوی خوابگاهی در دانشگاه آزاد نجف آباد

به گزارش نجف آبادنا حسین سلیمانی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با اشاره به ظرفیت دو هزار نفره خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه آزاد نجف آباد بیان داشت: در مجتمع خوابگاهی دانشگاه دو نوع خوابگاه در اختیار دانشجویان خواهد و برادر قرار می‌گیرد که به صورت سوئیت و خوابگاه‌های معمولی است.

وی با بیان اینکه یک هزار نفر دانشجو سال گذشته در خوابگاه‌های این دانشگاه اسکان یافته‌اند، تصریح کرد: این تعداد از دانشجویان عموماً از استان‌هایی، چون تهران، شیراز، تبریز یا شهرستان‌های استان اصفهان که مسافت زیادی را تا دانشگاه دارند هستند.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با بیان اینکه محل اسکان دانشجویان تحصیلات تکمیلی نیز با دانشجویان مقطع کارشناسی یکی است، خاطرنشان کرد: سعی شده است برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی شرایط ویژه تری را در خوابگاه‌ها ایجاد کنیم و از طرفی بتوانند با هم رشته ای‌های خود در مقاطع پائین‌تر در راستای هم افزایی و تعامل آموزشی ارتباط ایجاد کنند.

برگزاری برنامه‌های جنبی در خوابگاه‌های دانشجویی نجف آباد

سلیمانی از برگزاری برنامه‌های جنبی در خوابگاه‌های دانشجویی خبر داد و تصریح کرد: مسابقات فرهنگی و ورزشی، سخنرانی‌های علمی تخصصی، جشن‌های مناسبتی و اعیاد از جمله برنامه‌هایی هستند که به صورت مستمر در خوابگاه‌ها برای دانشجویان برگزار می‌شود. دفاتر مشاوره‌ای نیز درخوابگاه‌ها استقرار دارد که در حل مشکلات آموزشی، تحصیلی، خانوادگی و دانشجویان را راهنمایی می‌کنند.

خوابگاه دانشگاه آزاد نجف آباد
خوابگاه دانشگاه آزاد نجف آباد

در ازای ارائه خدمات رفاهی هزینه‌ای گرفته نمی‌شود

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با بیان اینکه در قبال خدمات فرهنگی، رفاهی و مشاوره‌ای که به دانشجویان ارائه می‌شود، هیچ گونه هزینه‌ای دریافت نمی‌شود، عنوان کرد: هزینه خوابگاه صرفاً هزینه‌ای است که ما به ازای اجاره سوئیت یا اتاق از دانشجو گرفته می‌شود که توسط کمیته خوابگاه‌ها تعیین و ابلاغ می‌گردد و در سال گذشته برای خوابگاه‌های معمولی به صورت ترمی ۲۵۰ هزار تومان و برای سوئیت‌های خوابگاهی ترمی ۴۰۰ هزار تومان بوده است.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم در کنار امکانات ورزشی، علمی و آموزشی و هم شرایط خوبی که برای دانشجویان در این دانشگاه فراهم است بتوانند از آن به نحو احسنت در جهت ارتقا علمی و تخصصی خود بهره ببرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.