شطرنج ۸میلیون تومانی در نجف آباد

0

شطرنج ۸میلیون تومانی در نجف آباد

 

به گزارش نجف آبادنا از نجف آباد نیوز محمود یسلیانی که طی هفته های اخیر عهده دار ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شده افزود: این دوره با همکاری هیات شطرنج شهرستان، آژانس هوایی کاکتوس سیر و فدراسیون شطرنج برگزار خواهد شد.

یسلیانی از قهرمانی ناهید پورشبانان در رقابت های انتخابی تیم ملی ووشوی بانوان در تبریز به عنوان یکی از آخرین افتخارات ورزشی شهرستان در روزهای اخیر یاد کرد و بیان داشت: در این دوره که با راهیابی این قهرمان شناخته شده شهرستان به اردوی تیم ملی همراه بود، ورزشکاران تهرانی و کرجی سکوهای دوم و سوم را از آن خود کردند.

 

یسلیانی خاطر نشان کرد:در مسابقات انتخابی دوچرخه سواری نوجوانان استان نیز که چندی پیش با حضور چهل و پنج شرکت کننده در کلیشاد به کار خود پایان داد، نفرات اعزامی نجف آباد موفق به کسب یک مقاوم دوم و دو عنوان سومی شدند.

 

رییس اداره ورزش و جوانان نجف آباد اعلام داشت: امیر حسین حقیقی و سید پوریا موسویان مقام سوم رده های سنی متولدین ۸۵ و ۸۴ را کسب کردند و محمد امین نامداری نیز بر سکوی دوم متولدین سال هشتاد و سه ایستاد.

 

وی در پایان اضافه کرد: تیم ووشوی استان اصفهان نیز که با مربیگری محمد جواد کاویان پی از قهرمانان شناخته شده شهرستان در لیگ دسته اول کشور جام ستارگان حضور دارد، در آخرین بازی خود با نتیجه هفت بر شش در برابر تیم قزوین به برتری رسید.

شطرنج ۸میلیون تومانی در نجف آباد
شطرنج ۸میلیون تومانی در نجف آباد

انتهای پیام / ۱۳۷
منبع: نجف آباد نیوز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.