چرا ابوترابی لیست دوباتبعیتی ها را منتشر نکرد؟ + پاسخ ابوترابی

0

چرا ابوترابی لیست دوباتبعیتی ها را منتشر نکرد؟

به گزارش نجف آبادنا از نجف آباد نیوز چندی پیش ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس و عضو کمیته تحقیق و تفحص مجلس در خصوص مدیران دو تابعیتی، طی مصاحبه ای از وجود یک مدیر ارشد کشوری با تابعیت اسکاتلندی خبر داد. از آن زمان تاکنون افکار عمومی منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در این خصوص هستند. ابوترابی در پاسخ یکی از مخاطبان، این موضوع را توضیح داده است.

 

«سامان» خطاب به ابوالفضل ابوترابی نوشته: وضعیت مدیران دو تابعیتی که شما یکی از اعضای بررسی این موضوع در کمیته مربوطه مجلس بودید، به کجا انجامید؟
آیا همه مدیران دو تابعیتی شناسایی و برکنار شدند؟ نام و مسئولیت آنها به مردم اطلاع رسانی شد؟ خصوصا فرزندان وزرای دولت و مقامات رده بالا؟

 

و اما در خصوص رئیس جمهور آقای دکتر روحانی هم که شما بدون نام بردن ایشان، اعلام کردید که تابعیت اسکاتلند دارند، چه شد؟
چرا اسناد و مدارکش را به مردم و رسانه ها اعلام نمیکنید؟ از چه ترس دارید؟ نماینده مصونیت قانونی دارد.

البته بدانید که اگر اسناد و مدارک متقن دو تابعیتی بودن دکتر روحانی را همزمان برای رسانه های عمومی، قوه قضاییه و نهادهای مسئول ارائه نکنید، قطعا افکار عمومی و از جمله خود من، این را به حساب دروغگویی شما مثل خیلی دروغها و وعده های تو خالی مسئولین خواهند گذاشت. من که به شخصه فکر میکنم این موضوع صحت ندارد و شما گرچه نماینده درستکاری هستید، اما در این موضوع یا اشتباه کرده اید یا عمدا کذب گفته اید.

و این گمانه را تقویت میکند وعده های دیگری که در خصوص دو تابعیتی ها دادید و عمل نکردید.
شما گفته بودید «هفته نخست شهریور لیست ۱۰۰ نفره دوتابعیتی‌ها را به رسانه‌ها می‌دهیم» اما ماهها گذشته و خبری از انتشار لیست نشد. پس ادعاهایتان مثل خیلی وعده های مسئولین کذب است.

ضمنا آقای واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور سخنان شما در مورد اتهام تلویحی به رئیس جمهور را دروغ بزرگی از سوی شما دانسته و گفته چون سخنتان دروغ است و از ترس برملا شدن دروغ، شهامت پیگیری موضوع را ندارید، صریحا از دکتر روحانی نام نبرده اید.

این موضوع، مسئله کوچکی نیست جناب آقای ابوترابی، برای جامعه و اعتبار نظام بسیار حیاتی و مهم است. اگر راست است، اطلاع رسانی کنید و اگر نه هم عذرخواهی و اصلاح کنید. بدترین کار، بی تفاوت بودن و سکوت است. لطفا به افکار عمومی پاسخگو باشید جناب آقای ابوترابی

پاسخ ابوالفضل ابوترابی

پاسخ ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم در مجلس: طبق آیین نامه داخلی مجلس و تذکر نماینده محلات، آقای لاریجانی قول داد اسامی دوتابعیتی ها را اعلام کند. این اسامی در کمیسیون امنیت ملی است و کتبا باید منتشر شود. ان شالله کمی صبر همه چیز را مشخص می کند. حقایق بیانات شهیدان دیالمه و آیت در مورد میرحسین موسوی با چند سال صبر بر همگان مسلم شد.

 

چرا ابوترابی لیست دوباتبعیتی ها را منتشر نکرد؟ + پاسخ ابوترابی
چرا ابوترابی لیست دوباتبعیتی ها را منتشر نکرد؟ + پاسخ ابوترابی

انتهای پیام/ ۱۳۷
منبع: نجف آباد نیوز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.