کشف انبار ۱۰ میلیاردی کالای احتکار شده در نجف آباد

0

کشف انبار ۱۰ میلیاردی کالای احتکار شده در نجف آباد

به گزارش نجف آبادنا از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ “محمد رضا خدا دوست “فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد در تشریح این خبر گفت:ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد  در ادامه طرح های برخورد با محتکران کالاهای اساسی مردم در پی کسب خبری مبنی بر احتکار لوازم خانگی در یکی از انبارهای سطح شهر، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

 

وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات و کسب اطمینان از درستی موضوع با هماهنگی مقام قضائی به همراه کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف از انبار موصوف بازدید به عمل آوردند که در نتیجه انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال ، اجاق گاز ، ماشین لباسشویی و لوازم برقی کشف شد.

 

سرهنگ خدادوست با بیان اینکه احتکار بودن کالاها به دلیل عدم اعلام آنها به اداره صنعت، معدن و تجارت و ثبت نشدن خروجی کالاها در سامانه انبارها محرز شده است گفت: کارشناسان مربوطه ارزش محموله مکشوفه را ۱۰ میلیارد ریال اعلام کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد در پایان از دستگیری ۲ فرد متخلف و تحویل آنان به مراجع قضائی خبر داد و گفت:طرح برخورد با محتکران کالاهای اساسی مردم تداوم دارد و ماموران این فرماندهی با این گونه افراد برخورد قانونی می کنند.

 

 

کشف انبار 10 میلیاردی کالای احتکار شده در نجف آباد
کشف انبار ۱۰ میلیاردی کالای احتکار شده در نجف آباد

انتهای پیام/ ۱۳۷

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.