تکریم و معارفه فرمانده پایگاه بسیج سلمان فارسی نجف آباد / مسابقه حباب های غول پیکر

0

تکریم و معارفه فرمانده پایگاه بسیج سلمان فارسی نجف آباد همزمان با هفته بسیج

به گزارش نجف آبادنا از خبرگزاری بسیج؛ هیات امنا مسجد ارتباط  و حضور چشمگیرشوراء و فرمانده در برنامه های فرهنگی مجموعه را مطرح کردند و خواستار استمرار اتحاد بین مسجد و پایگاه بودند.

 

در ادامه آقای مرادی رابط نمایندگی ولی فقیه در حوزه در خصوص تعامل بین مسجد و پایگاه گفت: باید دارای مسجدی باشیم که همه افراد آن بسیجی باشند و جوان ها حضور بیشتری با برگزاری برنامه های خوب و متنوع  فرهنگی داشته باشند.

 

وی افزود: چون دشمن روی جوانان ما کار می کند برنامه ریزی می کند تا از انقلاب  و دین جدا شوند و این کار پایگاه و مسجد است که مانع نفوذ دشمن از راه جنگ روانی و فضاهای مجازی در بین جوانان ما شود جوانان ما باید فکر و دیدگاه شان انقلابی باشد ولایی باشد و از جانبازان الگو بگیریم درس زندگی و ایثار بگیریم و از انقلاب دفاع کنیم.

 

در پایان از زحمات  جناب آقای سعید صفری تقدیر بعمل آمد و طی حکمی برادر بسیجی میلاد زمانی به سمت فرماندهی پایگاه سلمان فارس منصوب شدند.

پایگاه بسیج سلمان فارسی نجف آباد
پایگاه بسیج سلمان فارسی نجف آباد

مسابقه حباب های غول پیکر با مشارکت حوزه بسیج دانش آموزی حضرت زینب(سلام الله علیها) نجف اباد برگزار شد

در راستای برنامه های ابلاغی طرح شهید بهنام محمدی، گروه مستقر در واحد پوینده شهید پزشکی با مشارکت حوزه بسیج دانش آموزی حضرت زینب(سلام الله علیها) مسابقه حباب های غول پیکر را برگزار نمود.

در ابتدا برای اعضای عضو طرح شرایط مسابقه تشریح و سپس حدود ۶۰ گروه در طی ۲ روز به رقابت پرداختند که با ۳داور شامل:معلمان، دانش آموز و مربی طرح داوری و برترین ها انتخاب گردیدند.

مسابقه حباب های غول پیکر
مسابقه حباب های غول پیکر

همچینین فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی حضرت زینب(سلام الله علیها) خانم سعیدفر با حضور در مدارس ضمن تشکر از همکاری مدیریت و معاونین آموزشگاه به تبیین و تشریح کامل طرح و رسیدن به اهداف مورد نظر و نظارت بر عملکرد گروه مربیان و دریافت مصوبات اجرایی می پردازد.

 

لازم به ذکر است این طرح شهید بهنام محمدی در ۴ دبیرستان متوسطه ۱ خواهر ناحیه نجف آباد در حال اجراست و بر اساس برنامه زمان بندی شده در مرحله احیای نمازخانه و گروه بندی مهارتی دانش آموزان و اجرای مسابقات است.

هفته بسیج در نجف آباد
هفته بسیج در نجف آباد

انتهای پیام / ۱۳۷

منبع: خبرگزاری بسیج

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.