تحصیل ۲۲ هزار دانشجو در ۲۸۵ رشته تحصیلی دانشگاه آزاد نجف‌آباد

0

تحصیل ۲۲ هزار دانشجو در ۲۸۵ رشته تحصیلی دانشگاه آزاد نجف‌آباد

به گزارش نجف آبادنا از خبرگزاری آنا  امیررضا نقش ظهر امروز در جلسه ستاد شاهد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد  که با حضورمدیرکل و مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان و شهرستان نجف‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: وظیفه خود می‌دانیم در خدمت فرزندان شاهد باشیم و بتوانیم بهترین خدمات را به این عزیزانی که حق به گردن همه دارند، ارائه بدهیم و تلاش آنها را جبران کنیم.

نقش گفت: دانشگاه آزاد نجف‌آباد به‌عنوان یکی از دو واحد جامع مستقل دانشگاه‌های آزاد کشور، زیرساخت‌های بسیار مناسبی فراهم کرده و رشته‌های پرطرفداری داریم و تاکنون حدود ۱۶ دوره از دانشجویان پزشکی از این واحد فارغ‌التحصیل و بیش از ۹۰ هزار فارغ‌التحصیل از این دانشگاه به جامعه معرفی شده‌اند، اکنون نیز حدود ۲۲ هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل در ۲۸۵ رشته دایر هستند.

وی ادامه داد: اکنون تعداد سه هزار و ۳۰۴ از دانشجویان این واحد دانشگاهی از دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر هستند که خوشبختانه ۴۴۰ نفر آ‌نها از ممتازان هستند.

رئیس واحد نجف‌آباد گفت: امور شاهد و ایثارگر به حوزه ریاست متصل شده و امورات مربوط به این بخش در این حوزه دنبال خواهد شد و امیدواریم این جلسه یک آغاز پرخیر و برکت و یک بازسازی مجدد در این حوزه باشد و نگرش جدیدی در واحد پیاده کنیم و وظایف خود را در قبال خانواده‌های شاهد و ایثارگر انجام بدهیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان نیز با اشاره به جمعیت شاهد و ایثارگر گفت: ۲۳ هزار و ۵۰۰ شهید از استان اصفهان تقدیم انقلاب شده و ۱۹۵ شهید مدافع حرم و ۵۰ هزار جانباز در استان وجود دارد که بخش اعظم آنها بیش از ۲۵ درصد جانبازی دارند که شامل طرح شاهد هستند.

داریوش وکیلی ادامه داد: مدیون  شهدا، جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های آنها هستیم و اگر خدمتی به این عزیزان ارائه شود، ادای دین به آن‌هاست؛ چراکه کشور و نظام وام‌دار این عزیزان و بخش تربیتی و آموزشی آن مربوط به دانشگاه است که امیدواریم با توجه به وجود کارکنان و استادان مجرب و دلسوز در این دانشگاه بهترین خدمات به آنها ارائه شود.

به گزارش آنا، ارتقای سطح علمی و فرهنگی دانشجویان شاهد و ایثارگر مواردی از جمله برگزاری بیشتر جلسات تقویت بنیه علمی، گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگر واحد و برنامه‌ریزی برای برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس در بین دو ترم تحصیلی مورد تصویب قرار گرفت.

تحصیل ۲۲ هزار دانشجو در ۲۸۵ رشته تحصیلی دانشگاه آزاد نجف‌آباد
تحصیل ۲۲ هزار دانشجو در ۲۸۵ رشته تحصیلی دانشگاه آزاد نجف‌آباد

انتهای پیام / ۱۳۷

منبع: آنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.