فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد: ۲۳۵ برنامه در هفته بسیج اجرا می‌شود

0

۲۳۵ برنامه در هفته بسیج اجرا می‌شود

 

به گزارش نجف آبادنا از خبرگزاری فارس، سرهنگ مهدی ساعی در نشست خبری هفته بسیج با اشاره به اینکه در طول هفته بسیج ۲۳۵ برنامه برگزار خواهد شد؛ گفت: بسیج معجزه انقلاب است و همه انبیاء از این ظرفیت بسیج برای نجات بشریت استفاده کرده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد افزود: قدرت نرم بسیج از ابتدای انقلاب تاکنون این افتخار را دارد که توانسته است در برابر توطئه‌های دشمن ایستادگی کند و آن‌ها را خنثی نماید.

وی افزود: شعاری که امسال برای هفته بسیج انتخاب‌شده است عبارت است از؛ «بسیج؛ مظهر ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت» و در حقیقت این شعار بسیج است که ایستادگی و مقاومت در برابر توطئه‌های دشمن رمز پیروزی و پیشرفت است.

 

برنامه‌های بسیج در طول هفته بسیج

ساعی در ادامه به برنامه‌های بسیج در طول هفته بسیج اشاره و گفت: ۲۳۵ برنامه در طول هفته بسیج اجرا خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد گفت: سرکشی از خانواده شهدا، برگزاری نشست روشنگری، برگزاری جشن هفته وحدت، مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، تجمع گردان‌های بیت‌المقدس در گلزار شهدا، نمایش اقتدار و ستون کشی داخل شهر، برگزاری نمایشگاه اقتصاد مقاومتی ازجمله برنامه‌هایی است که در هفته بسیج اجرا خواهد شد.

وی در ادامه افزود: از برنامه‌های دیگری که در هفته بسیج اجرا خواهد شد عبارت‌اند از: برگزاری یادواره شهدا، برگزاری همایش پیاده‌روی، اجرای مسابقات مقاله‌نویسی، کتاب‌خوانی و بصیرتی و ورزشی
ساعی به برنامه بسیج ادارات در هفته بسیج اشاره و گفت: میز خدمت توسط بسیج ادارات روز شنبه بعد از نماز مغرب و عشا در روستای جلال‌آباد برگزار خواهد شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد افزود: در بخش مهردشت نجف‌آباد نیز برنامه همایش اقتدار بسیجیان برگزار خواهد شد.

وی در پایان گفت: وظیفه ما خطیر و سنگین است بنابراین هرکدام از ما باید نقش خود در بسیج را ایفا کند و آن نقش، حمایت از ولایت‌فقیه و دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

235 برنامه در هفته بسیج اجرا می‌شود
۲۳۵ برنامه در هفته بسیج اجرا می‌شود

انتهای پیام/ ۱۳۷

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.