برگزاری اردوی آمادگی تیم والیبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

0

برگزاری اردوی آمادگی تیم والیبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش نجف آبادنا نخستین اردوی آمادگی تیم والیبال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی با هدف شناسایی والیبالیست‌های مستعد به میزبانی واحد سمنان برگزار شد.
مدیر امور ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان اظهار کرد: اردویی با این کیفیت برای نخستین بار در سطح واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شده است که امیدواریم منتج به نتیجه مطلوب شود.

حسن رستم‌زاده گفت: با حمایت و تأیید رئیس دانشگاه آزاد استان و معاونت فرهنگی دانشجویی واحد سمنان، تصمیم بر این شد تا با توجه به تعداد واحد‌های موجود و با هدف استفاده از همه  ظرفیت‌های ورزشی، تیم‌های ورزشی به صورت منتخب با محور دانشگاه به مسابقات سراسری اعزام شوند.

وی افزود: به این ترتیب و با برگزاری اردوهایی از این دست، می‌‌توانیم بهترین‌های استان را به ورزش کشور و دانشگاه معرفی کنیم.

رستم‌زاده با اشاره به نتایج کسب شده توسط دانشجویان ورزشکار استان سمنان در مسابقات سال جاری گفت: امسال توانستیم با این سیاست کسب نایب‌قهرمانی بدمینتون دختران، سه مدال در مسابقات کاراته برادران، سه مدال در مسابقات تکواندو دختران و عنوان تنیس‌باز مستعد جوان در مسابقات تنیس روی میز سراسری دانشجویان را از آن خود کنیم.

مدیر امور ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان از همراهی مدیران و مسئولان تربیت بدنی استان سمنان قدر‌دانی کرد و افزود: موفقیت‌های ورزشی کسب شده در استان نتیجه همراهی و حمایت  مسئولان  واحد‌های دانشگاهی و همدلی ایجادشده بین دست‌اندر‌کاران ورزش این واحد‌هاست.رستم‌زاده از تشکیل اردوی تیم‌های هندبال و فوتبال دانشجویان هم خبر داد و گفت: این اردوها به مرکزیت واحد دامغان و مرکز شهمیرزاد برگزار می‌‌شود.

مسابقات سراسری دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی در رشته‌های والیبال، فوتبال و هندبال  آذر جاری در شهرهای نجف‌آباد، بوشهر و شیراز برگزار خواهد شد.

برگزاری اردوی آمادگی تیم والیبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی
برگزاری اردوی آمادگی تیم والیبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

انتهای پیام/ ۱۳۷

منبع: آنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.