ویژه برنامه «برای قاسم، به یاد احمد، به نام مادر» در نجف آباد اجرا شد

ویژه برنامه «برویژه برنامه «برای قاسم، به یاد احمد، به نام مادر» در اولین سالگرد شهادت سردار دلها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و با بزرگداشت شهیدان کاظمی و فخری زاده در مسجد امام صادق علیه السلام برگزار شد.ای قاسم، به یاد احمد، به نام مادر» در نجف آباد اجرا شد.

0

ویژه برنامه «برای قاسم، به یاد احمد، به نام مادر» در نجف آباد اجرا شد

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری بسیج، ویژه برنامه «برای قاسم، به یاد احمد، به نام مادر» همزمان با ایام سوگواری حضرت زهرا سلام الله علیها، اولین سالگرد شهادت سردار دلها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و با بزرگداشت شهیدان کاظمی و فخری زاده در مسجد امام صادق علیه السلام برگزار شد.
در این مراسم، برادر کافی موسوی، از فرماندهان جبهه مقاومت، با بیان خاطراتی ناب و ناگفته هایی از زندگی جهادی سردار دلها پرداخت.

شرح ماجرای سوریه از ابتدا تا کنون، نقش بی بدیل حاج قاسم در مدیریت جنگ با به میدان آوردن فاطمیون، زینبیون، حیدریون، روسیه و مستشاران نظامی ایران، خاطرات شخصی با حاج قاسم، ارادت خاص حاج قاسم به نیروهای نجف آبادی به واسطه ی عشق وی به شهید احمد کاظمی، ایجاد یگان مهندسی رزمی عراق با پیشنهاد حاج قاسم و مدیریت نیروهای نجف آباد و … از جمله بیانات شیرین این همرزم حاج قاسم و مدافعان حرم بود.

انتهای پیام / ۱۳۸

کد خبر : 27181 ساعت خبر : ۰:۰۵ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=27181

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.