شورای اقامه نماز شهرستان نجف آباد برگزار گردید

0

شورای اقامه نماز شهرستان نجف آباد برگزار گردید

 

به گزارش نجف آبادنا از روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، شورای اقامه نماز شهرستان نجف آباد با موضوع برگزاری اجلاس شهرستانی نماز روز شنبه ۱۰ آذر ماه سال جاری با حضور حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان، حجه الاسلام حسناتی امام جمعه شهرستان، راعی فرماندار شهرستان، قیصری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، رئیس و معاونین دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان و جمعی از اعضای شورای اقامه نماز شهرستان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان نجف آباد برگزار گردید.

 

در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم قیصری دبیر اقامه نماز شهرستان نجف آباد ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته توسط ستاد اقامه نماز شهرستان، ابراز امیدواری کرد که در سال جاری بتواند با همکاری و همفکری مسئولین ذیربط نسبت به اجرایی نمودن هرچه بهتر برنامه های مصوب ستاد اقامه نماز کشور در شهرستان اقدام نماید.

سپس راعی فرماندار شهرستان ، ترویج و حمایت از فرهنگ نماز و تعلیم و تبیین آن بین کارکنان و خانواده دستگاه های اجرایی شهرستان را ضروری دانست.

در ادامه حجه الاسلام حسناتی امام جمعه شهرستان با بیان اهمیّت و جایگاه رفیع نماز در فرهنگ جامعه اسلامی افزود اقامه نماز در جامعه باید در اولویّت برنامه های فرهنگی همه مسئولین باشد.

در ادامه جلسه حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته در جهت ترویج و توسعه فرهنگ نماز توسط قیصری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ، با اشاره به لزوم برگزاری اجلاس شهرستانی نماز ، افزود نماز باید به عنوان راهکار عملی در ارتقاء فرهنگ عمومی جامعه مورد توجه جدی مسئولین باشد و برگزاری اجلاس شهرستانی نماز باید به حل بخشی از موانع و مشکلات در امر نماز کمک کند.

وی همچنین ایجاد کارگاههای آموزشی با عنوان اجلاس را در جهت پاسخگویی به شبهات پیرامون نماز را ضروری دانست.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با استناد به آیات و روایات موجود در زمینه اقامه نماز از جمله : «ان الصلوه تنهی عن الفحشاءو المنکر» و اشاره به پیام مقام معظم رهبری«مدظله العالی» که فرمودند: همه مسئولین مؤمن باید با تمام امکانات در خدمت نماز باشند از کلیه مسئولین خواست تا با تمام قوا ستاد اقامه نماز را یاری نمایند تا شاهد پیشبرد اهداف مقدس این نهاد باشیم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان از فرماندار محترم خواست امسال شهرستان در برگزاری با شکوه اجلاس شهرستانی نماز با موضوع شیوه ها و مهارتهای دعوت به نماز مساعدت و همکاری لازم را انجام دهد. در ادامه جلسه هر یک از اعضاء به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

 

شورای اقامه نماز شهرستان نجف آباد برگزار گردید
شورای اقامه نماز شهرستان نجف آباد برگزار گردید

انتهای پیام / ۱۳۷

منبع: روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.